Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Dunaújvárosban miért van...

Dunaújvárosban miért van mindig ilyen büdös?

Figyelt kérdés

2019. febr. 10. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de a neten is fent van, hogy veszélyes a levegő.
2019. febr. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vasmű?
2019. febr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A Papírgyárból hozza a szél, mikor főzik a szalmát (a papírgyártás egyik alapanyaga). Vagy a Vasműből. Vagy mikor hígtrágyát szórnak a környező földekre. És nyáron néha-néha a solti dögfeldolgozóból.
2019. febr. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nemreg koltoztunk ide. Hetvegen szinte mindig budos van, de hetkoznap is vagy 3x.
2019. febr. 10. 15:45
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobb helyre is költözhettél volna. :) Amit felsoroltak az mind igaz de nem hagynám ki a hankookot se. Onnan is szokott némi bűz távozni.
2019. febr. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A vasútállomás meg hugyszagú. Mindenki kiválaszthatja azt az illatot, ami neki tetszik.
2019. febr. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Vasmű,papírgyár ez iparváros
2019. ápr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Én is nemrégiben költöztem ide, amikor lakást nézni jártam itt sohasem volt kellemetlen szag. Mióta itt lakom sajnos már többször igen. Egyébként szeretek itt lakni, szerintem ez egy szép város és ami legfőképpen tetszik, látszik hogy sok praktikus dolog van a lakókért. Gondolok itt a sok lépcsőre ami lehetővé teszi hogy kerülő nélkül toronyiránt mehetek gyalogosan egyik városrészből a másikba.

Csak azt sajnálom hogy sokan nem értékelik hogy ez a város az otthonuk és szemetelnek. Pedig a szemétgyűjtés mindenki pénzéből történik. Ha ezen elgondolkodnának és nem szemetelnének annyit több pénz maradna más város szépítő vagy kényelmesebb megoldásokra. Az oktatók megtanithatnák a nebulóknak, az hasznos lenne, hiszen ezért oktató és tanító! Az éjjel nappal dolgozó szülőnek sajnos erre már nem nagyon van se ideje, se energiája amit megértek.

2020. márc. 21. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
8-as! Szerinted szép az a panel-tégla tenger? Nem voltál te még szép városban ezek szerint! Menj el egyszer Ausztriába, legalább Grazba, utána mondd, hogy szép Sunaújváros! Nem lehetnek nagy igényeid, már ne haragudj!Mo.-on max Budapest néz ki vállalhatóan, de mondom, egy Ausztriához képest putri még az is.
2020. júl. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

Kedves toretto

A magyar helyzeteket ne hasonlitsuk Ausztriához.de itthoni kis városokban jártam jó párszor ahhoz tudom hasonlítani. Dunaujvárosban 10 perces sétára van minden kozmű és szolgáltatás amit még Budapesten sem találsz, én Budapesten laktam 4 kerületben is több évig, sakát és bérlakásban is. Gyerekeim most is ott élnek. Van tapsztalatom.

A Blaha tér közelében 10 évig dolgoztam, időnként félelmetes volt, máskor borzalmas. A mai napig bűz van, kiváltképp vihar után.A csövesekről nem is beszélve! Ezek után Dunaujváros szuper hely!

2020. júl. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!