Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Lakóhely, szomszédok

A kérdés
hidra julika nevű felhasználó kérdése:

Valaki elmagyarázná nekem hogy miért kell a fa*****pó láncdohányos alsószomszéd füstjét szagolnom napi 24 órában?

Tudom, a saját lakásában mindenki azt csinál amit akar. De akkor én is felhozhatok minden hétvégén egy vödör friss lósz@rt vidékről és tárolhatom az erkélyen vagy a nyitott ablakban? Mert technikailag ugyanaz.

Keress kérdéseket hasonló témákban: dohányzás, szomszéd, füst, büdös

2018. márc. 31. 11:36  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3
igen

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 27%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/23Időpont 2018. márc. 31. 11:38 Privát üzenet
Építs magadnak házat egy erdőben. Problem Solved

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/23Időpont 2018. márc. 31. 11:44 Privát üzenet
Én is így vagyok vele, mint te és az ötleted is jónak tűnik:D, végül is pont annyira zavarhatja őket, mint minket nemdohányzókat a cigaretta füst.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/23Időpont 2018. márc. 31. 11:44 Privát üzenet
Sose értettem ezeket a dohányosokat, a saját lakását nem akarja összefüstölni de a nemdohányzó szomszédé meg legyen büdös..

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/23Időpont 2018. márc. 31. 11:44 Privát üzenet
nem lehet mert az közterületnek számít és a földet előbb meg kell venni. Plusz építési engedély kell.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 27%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/23Időpont 2018. márc. 31. 11:45 Privát üzenet
Azé mer egy sznob b_zi vagy! Régen senkit se zavart a dohányzás, de mostanába rohadt nagy divat lett háborogni miatta.

A válasz 32%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 34%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/23Időpont 2018. márc. 31. 11:45 Privát üzenet

"Régen senkit se zavart a dohányzás"

Engem régen is zavart.

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/23Időpont 2018. márc. 31. 11:47 Privát üzenet
Csak régen nem háborogtá miatta mi?

A válasz 5%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 34%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/23Időpont 2018. márc. 31. 11:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Egy szót nem szólnék ha valaki időnként kimegy az erkélyére és bever egy koporsószeget.Hanem amikor az egész napos állott büdös hamutálszagot este elkezdik kiereszteni és 3-4 órán keresztül dől kifelé az kegyetlen bűz.Mert annak bizony egész más bukéja van egy füstölgő cigihez képest.

# 9/23Időpont 2018. márc. 31. 12:19 Privát üzenet
Én gyűlölöm a cigiseket és gyűlölöm amikor alattam bagóznak, a világ legundorítóbb szokásának tartom és semmiféle empátiát nem érzek a nyomorult szánalmas függők iránt... DE! A társasház ilyen. Szóval igen, tárolhatsz egy vödör lószart az erkélyen. Sajnos azoknak kell igazat adnom, akik a "költözz házba" véleményen vannak, akkor is ha tudom, hogy ez azért sokszor nem ilyen egyszerű.

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/23Időpont 2018. márc. 31. 12:29 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Instagramon van egy új mánia. Valaki elmagyarázná nekem?
Ezt valaki érti? Miért van az ha a mutató és a hüvelyk újaddal egy kört mutasz a másiknak és ha belenéz akkor kiröhögik? Mit jelent? Valaki elmagyarázná? Vagy pedig csak a...
Valaki elmagyarázná ennek a lényegét?
Valaki elmagyarázná nekem mi a helyes válasz arra hogy a pohár félig teli vagy félig üres? Mert én félig telinek és félig üresnek is látom mivel 50/50% on áll. ez baromság. Nem értettem soha.
Elmagyarázná valaki?
Valaki elmagyarázná hogy panellakások 99%-ban miért hívják földszintnek az első emeletet?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Lakóhely, szomszédok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!