Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Győr mennyire fiatalos város?...

Győr mennyire fiatalos város? Huszonévesként odaköltözni, dolgozni milyen lehet?

Figyelt kérdés
Munka miatt mennék, de Budapest után nem tudom milyen lenne.
2019. febr. 12. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik környék, én mennék, ha úgy alakulna a XI. kerületből
2019. febr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És éjszakai élet milyen?
2019. febr. 12. 13:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Budapest után nem tudtam vele megbarátkozni. Ég és föld. Nincs nagy nyüzsgés, kevesebb szórakozási lehetőség van.. Persze attól is függ milyen természet vagy, mik azok amiket szeretsz Bp-ben.
2019. febr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van egyetem, szóval vannak fiatalok. Én nagyon szeretem.

Pesthez képest nyugisabb, ez pedig egyénfüggő, valakinek előny, valakinek hátrány.

2019. febr. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A férjem is munka miatt került oda huszonévesen, Budapestről. Ő nem egy bulizós típus, de még neki is túl csendes volt ott az élet. Az is gond, hogyha nem vagy eleve győri, akkor nehéz barátokat, ismerősöket szerezni, mert elég zárkózottak a helyiek. (Persze valahol ez is érthető, akinek megvan a baráti köre évek óta, nem töri magát, hogy ismerkedjen. Illetve az is lehet, hogy Te könnyebben ismerkedsz. ) Egyébként szép a belváros, illetve a kevésbé frekventált részek is fejlődnek. Közel van Bécs, Pozsony és Pest is. Az ingatlan árak elég magasak (a Győr környéki falvakban vannak olcsóbb ingatlanok, de gondolom, nem falun szeretnél élni jelenleg).
2019. febr. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Párom 18 volt, mikor Miskolcról ide költözött Győrbe.

Én 10-11 voltam, mikor Veszprémből költöztünk Győrbe a családommal.

Jelenleg 22 vagyok, a párom 24.

Vannak szórakozóhelyek (Mamma Mia, Lapos,Torony..) vannak koncertek (Dongó,Bridge, Rómerház - tavasszal/nyáron szabadtériek(/némelyik ingyenes) a Dunakapu téren.

Fürödhetsz az aranyparton ingyen, vagy a Rába Quellében. Az aranyparton szoktak lenni különböző programok.

Ennek ellenére nagyon-nagyon unalmas város.

Munkalehetőség van dögivel. A közlekedés elmegy..

(Párom gyárban dolgozik(nem a négykarikásban)nettó 225-250 körül keres, de március 1.-től emelnek. -plusz cafeteria- )

A metroban, auchanban br. 182 ezret lehet keresni..

Az albérlet árak az egekben, jobban megéri szobát bérelni..

Vannak városrészek, amik nem éppen kultúráltak, de a legtöbb hely rendben van. Nem hatalmas a város, de pl. vannak olyan közeli falvak(Abda,Öttevény,Győrújfalu stb) amikből hamarabb bent vagy a belvárosban, mint pl. Kisbácsáról, vagy Ménfőcsanakról, Gyirmótról.

2019. febr. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!