Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Magyarorszagon, melyik varost...

Magyarorszagon, melyik varost esetleg nagyobb falut mondanatok, ahol baratsagosabbak az emberek? Nem olyan lenezoek a masikkal?

Figyelt kérdés

2019. febr. 16. 18:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Debrecent kerulni kell
2019. febr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
49%

BP-n, mint minden nagy városban, az emberek elidegenedtek egymástól. Közöny és utálat terjed. Barátságos embereket nem nagyvárosokban kell keresni.


Debrecent nem ismerem. És szerintem a legtöbb válaszoló sem ismerik MIND a közel 3200 települést, ami az ország felölel. De a kérdés nem az volt, hogy mennyire utálom a saját városom, vagy azt, ahol laktam, hanem az volt - bár ez is jellemző a kesergő magyarokra, hogy nem tudnak különbséget tenni - hogy hol vannak Barátságos emberek.


Kapolcs. Nagyon barátságos az egész művészetek völgye (kivéve a fesztivál időszakban, amikor tele van idegenekkel).

2019. febr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Egyetétek azzal, hogy Bp nagyon rideg. Több kisebb városi ismerősöm és barátom költözött oda, mindegyik nagyon rideg és szkeptikus lett, nem csak velem szemben.
2019. febr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Koszonom a valastokat. Pestet kilkttem, mert nekem mar tul nagy. Szeged eleg szimpatikus. Sopron is tetszik, de az eleg draga. Ugye az osztrakok miatt.
2019. febr. 18. 18:50
 15/20 anonim ***** válasza:
31%
Miskolc olcsó. De kő bunkó mindenki mindenkivel. Köszönsz, megvernek, hogy ilyet nem illik.
2019. febr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#15 hát képzelem azt a köszönést, ami után megvernek... 30 évet éltem Miskolcon, nem ezt tapasztaltam.


A legbarátságosabbak egyébként szerintem a Vas megyeiek.

2019. febr. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Sopronrol velemeny?

Szegeden gondolkodok erosen? De olyan munka volna jo, ami biztosit szallast. Autan ha megtapasztaltam mindent, jphet az arberlet.

2019. febr. 27. 17:08
 18/20 anonim ***** válasza:
Sopront nem javaslom, az osztrák munka közelségének köszönhetően fél Magyarország odaköltözött már, lassan ki lehetne akasztani a "megtelt" táblát, és a már ott élőket ez zavarja. Egyébként se volt egy különösebben befogadó város sosem. Face-en az Öldenburger mémfabriknak vannak poénjai a Sopronba bevándorlásról.
2019. febr. 28. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szeged nagyon jó, azt leszámítva, hogy horribilis albérletárak vannak.
2019. febr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem Pécs, én pozitívan csalódtam benne. Igaz, egyetemistaként jártam oda, de a helyiek nagyon kedvesek voltak. Nyilván mindenhol vannak bunkók, érdemes őket figyelmen kívül hagyni, több a normális ember, csak észre kell őket venni. ;)
2020. júl. 2. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!