Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Annak van valamilyen tudományo...

Annak van valamilyen tudományos magyarázata, ha egy szülő nem szól rá a gyerekére?

Figyelt kérdés

Szomszéd anyuka-apuka, kettő darab 4 év körüli fiúgyermek. Rendszerint a házunk előtt játszadoznak a gyerekek, illetve a tér közepén rángatják ki a frissen ültetett fákat, van egy szobor, azon rendszeresen himbálóznak, illetve elmennek a beton járdán naponta 48657x egy műanyag dömperrel, aminek nagyobb hangja van, mintha egy 15 tonnás igazival csinálnák.

Anyuka apuka rendkívül békés, nem szól, kedvesen köszönnek, integetnek, én is kedvesen integetek, mosolygok is hozzá, van egy 3 kilósra lefogyasztott vizslájuk is, aki ha nincsenek otthon, őrjöng, egészen este 11-ig.

De ha otthon vannak, néha akkor is.

Anyuka apuka akkor is mosolyog, kedves, és békés.

Én is.

Az egyik gyermeket titokban elneveztem parízernek, másikat tölteléknek.

Nem tudom miért, valahogy ez ugrott be.



2019. febr. 19. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Tudományos magyarázat? XD
2019. febr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem való mindenki szülőnek. Ennyiből nem lehet leszurni, de sajnos ez az igazság. Nincs mindenkinek türelme a gyerekekhez, egyszerűbb ràhagyni. Nevelni meg senki nem neveli.. Ugyanez a kutyánàl. Egyszerűbb hagyni orjongeni, mint lemozogtatni, lefàrasztani szellemileg, kutyasuliba járatni stb
2019. febr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En azt nem ertem,h a gyerekek miert nem jatszhatnak a kutyaval. Illetve miert nem lehet etetni a kutyat a gyerekek utan. A kutya meg kisgyerek tokeletes jatszopajtasok.

A szulok flegmatikus szemelyisegtipusok. Mindenaron kerulik a konfliktust. Kikapcsolodaskepp doglenek fekve otthon.

Mondd meg nekik,h aggodsz a kutyaert: tul sovany. Adjal nekik egy kis labdat,h dobaljak a kutyanak a gyerekek. Van habszivacs labda,az nem tori be az ablakot. Csendes. Hatha sikerul es jatszanak egymassal.

2019. febr. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen. A gyerekek szép kövérek, csóri kutyára meg rossz ránézni.

Biztos szeretik a kutyát is, mert szabadon van, de olyan másképp.

Az a tipikus családmodel, amikor jó sok mindent bevállalunk, aztán mindegyikkel foglalkozunk 1 nap 10 percet.

Van kiskutya, kiscica, csirkék, nyuszik, a lakásban még nem voltam, de biztos van tengerimalac, csincsilla, teknősbéka, stbstbstb...

2019. febr. 22. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!