Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Veszprémről mi a véleményetek?

Veszprémről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2019. márc. 4. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak nagyon szép részei, de úgy osszességében kicsi város, kevés lehetőség, kevés élet. Aki a nyugalmasabb városokat szereti, annak jó lehet, én kicsit kinőttem, el is költöztem onnan.
2019. márc. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Én itt élek,de nagyon utálom.Élnék bárhol csak ne itt.Bunkó emberek,kevés a lehetőség,szürke,kátyús,rossz utak,sok szemét,kutya/madár szartól lépni se lehet,meg persze fideszes város..meg pl nincs normális uszoda,meg sokmás minden ami egy megyeszékhelyre kéne.Egyedül az jó hogy nyugalom van.Ha felnőtt leszek azonnal húzok innen.Ha ide akarsz jönni nem ajánlom.
2019. márc. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én munka miatt jöttem ide. (Túl) nyugis város, lassú közlekedés, fejlődés (utak / kikapcsolódási lehetőségek / épületek felújítása) gyakorlatilag nulla a sok multi (és adóbevétel) ellenére. Többet érdemelne.
2019. márc. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!