Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen Szegeden lakni?

Milyen Szegeden lakni?

Figyelt kérdés
2019. márc. 10. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
valaki szereti, valaki nem. most kimaxoltam minden lehetőséget szerintem.
2019. márc. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aham, és milyen szórakozási lehetőségek vannak?
2019. márc. 10. 15:30
 3/6 anonim ***** válasza:
mindenféle. ha bulit akarsz, akkor főleg ott a sing sing, ha koncerteket akkor ott az IH, a JATE és még lehetne sorolni, mondjuk korosztálytól függően lehetne mondani a Hungit is, nyáron ott a DOKK...szóval maradjunk annyiban, hogy van lehetősége mindenkinek szórakozni.
2019. márc. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Onnan tudod hogy jó Szegeden lakni kérdező, hogy nem jönnek százával a negatív válaszok a varosról
2019. márc. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szeretem a várost, csaknaz ételek minősége nosszant engem. Ugyanis akárhány helyen megálltam enni valamit a városban, szinte mindegyik után hasmenésem volt. Két alkalom kivételével.

Ugyanez szerintem nem mondható el pl.Pestről.

2019. márc. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan itt élni mint máshol.

Szórakozási lehetőség van elég, tömegközlekedés városon belül jó, városon kívül pocsék. Munkalehetőség kevés, de emiatt olcsóbb egy albérlet vagy lakás. Az emberek ugyanolyanok mint máshol.

Hogy milyen itt élni? Egyetem miatt kezdtem élnj itt, de visszatérek majd oda ahonnan jöttem. A kezdeti nagy Szeged drukkból már kinőttem, semmi különleges vagy kiemelkedő nincs a városban. :D

2019. márc. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!