Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen Szegeden lakni?

Milyen Szegeden lakni?

Figyelt kérdés

Orvosi egyetemre készülök és Szegedre szeretnék menni. Új petőfitelep és a Baktói kiskertek között (fogalmam sincs hogy hívják azt a városrészt) találtunk egy házat ami mindkettőnknek megfelel. A párom most gépgyártó cégnél dolgozik. Ott milyen munkalehetőség van? Milyen ott élni hosszútávon? Elég sokszor szoktunk Szegedre járni mert anyósom ott dolgozik, tehát kicsit megismertem a várost. Észrevettem hogy a belvárosba elég sok a kéregető, illetve néhány autós nem úgy közlekedik ahogy kéne. De a villamos is sűrűn jár, sok bevásárlóközont van.

Ti szerettek Szegeden lakni?


2015. ápr. 14. 15:00
 1/3 anonim válasza:
100%
Szeged nagyon jó hely!
2015. ápr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

1-es vagyok véletlen küldtem el.


Párom ott lakott, és ő nagyon szerette! Fiatalos, nagyon szép város!Amikor én ott voltam én nem sok kéregetővel találkoztam sőt a többi városhoz viszonyítva, ahol eddig voltam még az a legtisztább.

A munkalehetőségekről nem sokat tudok, biztos találtok majd valamit.

A villamos tényleg sűrűn jár, jó a közlekedés, azt leszámítva, hogy nincsenek éjjeli járatok.Viszont mivel nem túl nagy a város, gyalog is vagy bicajjal bárhova el lehet jutni, viszonylag rövid időn belül.

Ha odaköltöztök majd észre veszed hogy a szegedi autósok nagyon figyelmesek.Minden zebránál megállnak, nem úgy mint máshol.Figyelnek a gyalogosra, bringásra.

:)

2015. ápr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. ápr. 14. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!