Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Aki a kertvárosban él az...

Aki a kertvárosban él az mivel tölti a napjait?

Figyelt kérdés
Nézhetünk akármilyen ország kertvárosait, de feltünt hogy például amerikában, ausztráliában van egy város, középen pár toronyház, és körölötte a végeláthatatlanságig kertváros, amit megtör pár pláza, iskola vagy walmart. Akik ilyen helyen laknak azzal töltik a napjailat hogy egy órát autóznak a munkából a kertvárosba és ennyi vagy mit csinálnak?

2019. márc. 19. 18:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Télen havat kotor, nyáron füvet nyír...
2019. márc. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Ezt a fogyatékos kérdést. Szerinted a kertvárosban nincs semmi?
2019. márc. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, ezért kérdezem. Én mindigis városban éltem, szeretem a nyüzsgést.
2019. márc. 19. 18:27
 4/18 anonim ***** válasza:
67%

A tescos medencét töltik fel tűzcsapból.

Vakondokkal birkóznak.

Kutyaugatást hallgatnak.

Közeli erdőbe hordják a szemetet.

2019. márc. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Főleg kerthez kapcsolódó dolgokkal, kertészkedés, kutya, gyerekek játszanak a kertben, medence, grillezés stb.

Aztán lehet ugyanolyan dolgokkal foglalkozni, mint városban, pl. ugyanúgy járnak edzésekre, vagy koncertekre csak esetleg nincs akkora választék ezekből, vagy emiatt is beutaznak a városba. Hétközben ugyanazt, munka iskola. Hétvégén meg ha elutaznak, akkor mindegy, hogy a belvárosban él valaki, vagy kertvárosban.

2019. márc. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

Mi kertvárosban lakunk és ha nincs nagy forgalom, kocsival kb. 15 perc a városközpontba eljutni..

De amúgy nem értem, ha 1 órát is kéne utazni, hogy eljussunk az iskolába/munkahelyre, szerinted ennyi lenne a napi programunk, hogy felkelünk, iskola/munka, hazaautókázunk aztán ölbe tett kézzel ülünk az ágy szélén lefekvésig?

Szerintem ugyanazzal töltjük a napunkat, mint a városban lakó ismerőseink, legalábbis a városi ismerőseim se járnak minden nap moziba vagy plázázni meg ilyenek..De lehet, csak mi lakunk ilyen proli helyen...

Ezt a gyökér kérdést...

2019. márc. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy kertvárosban laksz, még ugyanúgy be tudsz ugrani a belvárosba, ugyanúgy elmész moziba, programokra, nem jelenti azt, hogy csak otthon ülsz.


Másrészt városi emberek nagy része is ugyanúgy otthon döglik a TV előtt amikor csak teheti és az utcára sem megy le ha nem muszáj.

2019. márc. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 bamboochatheone ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Engedd meg hogy megkérdezzem hogy Te mivel töltöd a mindennapjaidat? Mit csinálsz a kötelező munkahely/iskola letudása után?

2019. márc. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Általában a városban szoktam találkozni a barátaimmal
2019. márc. 20. 19:00
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A külvárosban is lehet barátokkal találkozni.
2019. márc. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!