Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Aki a kertvárosban él az...

Aki a kertvárosban él az mivel tölti a napjait?

Figyelt kérdés
Nézhetünk akármilyen ország kertvárosait, de feltünt hogy például amerikában, ausztráliában van egy város, középen pár toronyház, és körölötte a végeláthatatlanságig kertváros, amit megtör pár pláza, iskola vagy walmart. Akik ilyen helyen laknak azzal töltik a napjailat hogy egy órát autóznak a munkából a kertvárosba és ennyi vagy mit csinálnak?

2019. márc. 19. 18:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Te...magyar falun jártál-e már? Habár ha ennyire "városi" vagy, nem is ajánlom, mert lehet megfulladnál a csendtől. :D
2019. márc. 21. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 bamboochatheone ***** válasza:
84%
Én sem ajánlom a falukat, tönkremennél. Pedig az milyen jó már. 🙂
2019. márc. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld, mi pl falun lakunk, a lànyom imádja a hatalmas udvart, hétvégente, nyaranta grillezünk/bogràcsozunk, én kertészkedünk, füvet nyírunk, baràtaink jönnek, (akàr több napra), kutyàval jàtszunk, úszkàlunk, télen havat seprem a teraszról, hóembert építünk...meddig soroljam?

20 perc kocsival ha a "mindenekfeletti" vàrosba vàgyunk, de oda inkàbb csak bevàsàrolni megyünk.

Nem mindenki lételeme a plàzàban való korzózàs, ráadàsul 30/50-esekként itthon is megtaláljuk ami örömet szerez.

Szerinted màsok nem talàlkoznak a baràtaikkal?De igen.Psszt, el ne àruld el senkinek, hogy mekkora öröm a zöldben, a biztonsàgban, a nyugalomban élni.

2019. márc. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én alapvetően városi vagyok, de utálom a nyüzsgést, a zajt, a tömeget. Szerencsére 20 éve van egy kis vidéki házunk, ahol rendszeresen el tudunk tölteni hosszabb-rövidebb időt. Az ott töltött idő felér egy üdüléssel: kertészkedünk, gyümölcsöt szedünk, apránként csinosìtgatjuk a házat, ha meg nincs kedvünk csinálni semmit, kifekszünk a teraszra, elmegyünk sétálni stb. Imádok ott lenni, legszívesebben odaköltöznèk, ha tehetném. Hatalmas udvar, kert, a kertünk végében egy folyó, a kilátás pedig egy gyönyörű hegyre nyílik. Egyáltalán nem unalmas ilyen helyen lakni, persze, aki szereti a nyüzsgést, annak az lenne. Dehát nem vagyunk egyformák...
2019. márc. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha beakarnak menni a belvarosba akkor kocsibaulnek.

Konkretan a hazuknal otthoni munkat tudnak csinalni, pl kerteszkedes, nehany embernek medenceje van, a garazsban barkacsol vagy elmennek futni egyet. Ezek csendes, nem forgalmas kornyekek. Sokszor kint jatszanak a gyerekek egyedul.


Belvarosban nincsenek csaladi hazak csak emeletes. Ott a gyerekek nem tudnak lemenni az utcara jatszani mert ott uzletek vannak de a szulok elviszik oket parkba, jatszoterre.


En nem kertvarosban lakok, viszonylag kozel a belvaroshoz de ettol fuggetlenul napi 1 orat siman autozok oda-vissza munkaba.

2019. márc. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Általában a városban szoktam találkozni a barátaimmal"


Barátokkal bárhol lehet találkozni. Ugyanúgy kiülnek belvárosban egy padon, mint falun a járda-földűt szélén és kész.

2019. márc. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
52%
Usa-ban fuvezgetunk, ku*vazgatunk, hetvegen meg a feka spanokkal fel torjuk a szomszed hazat
2019. márc. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
17es meghaltam a valaszodtol;-)))))
2021. febr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!