Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is érez borzasztó magányt...

Más is érez borzasztó magányt annak ellenére, hogy van mivel töltse a napjait?

Figyelt kérdés
Úgy értve, hogy suliba jár vagy dolgozik, de amint egy kis időre épp nincs dolga, fél ha egyedül van, a sötétben és magányos?
2018. szept. 24. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
24 órázok a munkahelyemen, abból 8 amit nem egyedűl töltök, szóval elég gyakran :D
2018. szept. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Épp ma gondolkoztam ezen. Munka végén mindenki sietett kifelé a munkahelyről, sietett haza, várta a családja, szülei, élettársa, gyerekei, mindenkit más és más.

Én meg csak lassan ballagva kisétáltam munkahelyről, és egy olyan ember odajött hozzám, akiről nem gondoltam volna, hogy valaha is szóba állunk, és megkérdezte: téged sem vár otthon senki igaz?

És milyen igaza volt, beléptem a szobámba, és az a nagy csend... 20 percig csak ültem, és azon gondolkoztam, sokan nem becsülik az embereket, akik adatott nekik, körülöttük.

2018. szept. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem nincs ilyen érzésem, pedig 11 éve vagyok egyedül. Inkább nyugodt vagyok. Nem kell alkalmazkodni, senki nem szól bele semmibe, oda megyek, ahova akarok, azt eszem és azt veszek, amit akarok, ha sörözni támad kedvem, akkor sörözöm, ha motorozni akarok, akkor motorozom, szóval így jó. Sok kapcsolatom volt, éltem 4-5 nővel, de egy idő után mindig teher volt, mert korlátozva éreztem magam. Alkalmi kapcsolatok, szexkapcsolat jöhet, de véletlen se élnék senkivel.

Nagyon ritka a jó kapcsolat, a rossz pedig ne hiányozzon.

2018. szept. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, én is unom magam, igaz nincs családom, akkor nem unatkoznék :D
2018. szept. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!