Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Melyik magyar város a "legkele...

Melyik magyar város a "legkeletiesebb"?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy rosszak az utak, az épületek, olyan mint kb. Ukrajnában. Nyíregyháza szerintetek ilyen? (Azért gondolom, mert ez fekszik a legkeletebben)

2019. márc. 25. 21:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%

Most mi a célod ezzel a kérdéssel? Szidni vagy lenézni kèszülöd a nyíregyieket? Én itt lakom. Teljesen élhető a város. A belváros nagyon szép, folyamatosan újítják. Az utak állapota nem mondom, hogy tökéletes de itt sem a putri van, csak azért mert keleten lakunk. Képzeld ugyanolyan boltok, üzletláncok, benzinkutak, szállodák, éttermek, parkok vannak mint az ország bármelyik részében. Ítélkezés az megy látom.

És a megyében nem Nyíregy van a "legkeletibb" részen. Majd tanulmányozd a térképet.

2019. márc. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem akarom én senkinek sem a lakhelyét lenézni. Én egyébként egri vagyok, és csak kiváncsi vagyok rá, hogy mely városok rosszabbak, vagy jobbak.
2019. márc. 25. 21:58
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Én egriként most nyíregyen élek :) nem látok sok különbséget a két város között fejlettség tekintetében. Nyíregyháza talán kicsit szemetesebb, Egerben viszont mintha több lenne a lepukkant ember mostanában, bár ez nem tartozik a kérdéshez.
2019. márc. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%

Akkor miért nem ìgy tetted fel a kérdést? Te konkrétan kiemeltél egy várost, hogy azt szapulják majd a többiek, és ez nagyon unalmas.

Belvárosban dolgozok, irodában, viszonylag jó fizetéssel. Diplomám van, erős gimibe jártam itt Nyíregyen. Biztos van akinek rossz tapasztalata van, de ez minden városra igaz. Hiszen mindenhol van pozitív és negatív dolog is.

Azt sem értem miért lennének itt olyanok az épületek mint Ukrajnában? Mi van?? Mert ott milyenek az épületek?

Igen egyébként mi itt romos, összedőlt épületekben élünk a szemét tetején, utak sincsenek kiépítve és a kert végében járunk wc-re. Csak mert keleten élünk.

Barátom még keletebben él. Tőlem 70 km-re a határ fele. Ne tudd meg ott mi van. Még az áram sincs bevezetve!

2019. márc. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%

Nyugodjál már meg, utolsó!

Mindenki tudja, hogy milyen Nyíregy és milyen Borsod. Senki nem néz le miatta, hogy ott laksz, mert nem te tehetsz róla, de azért nem itt kell a kisebbrendűségi komplexusod levezetni!

2019. márc. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%

Én is Nyíregyházán élek, és teljes mértékben egyetértek a négyes válaszolóval!

Mi sem alkotunk véleményt olyan helyről, ahol nem is jártunk ;)

Sóstón most épül a második nagy szálloda (ez a Hungest lesz), nemrég nyílt meg a másik 4 csillagos. Nagyon sok a turista azon a részen.

Buszközlekedéssel meg vagyok elégedve, utak minősége sem rosszabb mint máshol. Belváros nagyon szép és rendezett!

Ami negatívum, hogy pl szórakozási lehetőség nem nagyon van.

2019. márc. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
16%
Ja meg törölteted a válaszokat :D Kemény vagy :D Mikor a te egész kérdésed provokáció.
2019. márc. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%
Az enyémet is törölték.
2019. márc. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A Kelet is már kezd fejlődni szerencsére, de inkább ez az elnéptelenedő falvakra jellemzőbb: amikor elmegy az ember a főutcán, aztán minden 3. ház üres, minden 5. portán meg a gyom nő már, mert nincs bennük/rajta élet évek óta, az út meg őrülten kátyús.
2019. márc. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, bár azért még mindig látni néha Nyíregyen két hobbitot, akik a Végzet Hegyét keresik. :D
2019. márc. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!