Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Beugrott a macskám a szomszéd...

Beugrott a macskám a szomszéd lány fürdőszoba ablakán és össze vissza tört mindent mit csináljak, veletek volt már hasonló?

Figyelt kérdés

Épp a mocit szereltem szezonra amikor, Bandi a fekete kandúr macskám hirtelen az ablakra pillantott és mire oda néztem, addigra már bent is volt.


Csörömpölés csattogás követte, benéztem és a csempén ömlöttek a kozmetikumok. Függönyt letépte szét szaggata.



Még nem értek haza 😵😗😅.


A faterja egy idegbeteg, agreszív kétajtós szekrény.


————


Fogalmam sincs mit mondjak 😫



#macska #motor #kandúr #szerelés szezon
2019. márc. 28. 14:18
1 2 3
 11/23 anonymousreview60 ***** válasza:
Ez egy életre emlék lesz. Zárd el a macskát vagy mosd le a lakkot. Esetleg lenyírhatod.
2019. márc. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
39%

Égjen is a pofàd!

Nem lett volna egyszerűbb bocsánatot érned,és kifizetni a kárt?! Most jobb?!

Na,csináld amit írtam.

Ja,és a lánytól úgy kérj bocsánatot,hogy a te sunyiságod miatt lett leordítva!

2019. márc. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Macskuszt lenyestem úgy összeragadt szegény bundája, nem hagyta magát fésülni.



Megittuk azt a sört és elmondtam, lehet valami kóbór macska lehetett, azt mondta igen lehet, mert lenyomatos a csempe.

2019. márc. 28. 20:45
 14/23 anonim ***** válasza:
Aki haziallatot tart, vallalja erte a felelosseget. Az olyan miatt mint te adjak ki nehezebben kisallatosnak az alberleteket.
2019. márc. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

"Megittuk azt a sört és elmondtam, lehet valami kóbór macska lehetett"


Valld be,hogy a te macskád volt az!,

És fizesd ki a károkat!

És legközelebb gondolkodj el rajta,hogy tényleg kell-e neked macska,ha nem tudod az állatod által okozott károkért felelősséget válallni!

2019. márc. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
🍺🤣🤷‍♀️
2019. márc. 29. 22:09
 17/23 anonim ***** válasza:
24%
Ez a baj a mai fiatalokkal, nem élnek keresztényi életet és még a macskájukra sem vigyáznak, nem vállalják a felelősséget a tetteikért, bűneik miatt nem kérnek bűnbocsánatot
2019. márc. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
46%

Így igaz utolsó!

Még arra sem képes a kérdező ,hogy bevallja,hogy az ő hülye macskája volt az,és egy "🍺🤣🤷‍♀️" ilyen smilekkal el is intézi.


Remélem,kedves kérdező,hogy a lelkiismereted ráébreszt arra,hogy be kell vallanod a dolgot.

2019. márc. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, a lány milyen lakkot használ, de azok az üvegek nem törnek olyan könnyen. Kismilliószor ejtettem le lakkot, semmi baja egyiknek sem. Vagy a lány csak úgy otthagyta beszáradni a lakkját? Vagy Bandinak van hüvelykujja?
2019. márc. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Milyen bűnbocsánatról prédikálsz😇😱? Mi kár lett szinte semmi... Már rosszabb vagy, mint a hülye Jehovák akik minden áron meg akarnak téríteni és lehúzni pénzzel a qrva anyukat azt!


Mellesleg nem irányíthatod az akaratoddal a világot.

2019. márc. 31. 16:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!