Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Titeket mivel idegesitenek...

Titeket mivel idegesitenek fel a szomszedaitok?

Figyelt kérdés

Az en szomszedaim nem ismerik az ajto fogalmat, es a furdoszoba ajto rendszeresen nyitva marad. Ami engem nem zavarna, ha nem kene a meztelen testukbe utkoznie a tekintetemnek, valahanyszor kinezek a tajra.

Nektek mi a storytok?



2017. dec. 11. 11:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%

Hogy látsz be a szomszédaid fürdőszobájába?

Ehhez neked minimum székre kell állnod!:D

2017. dec. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%

Városi társasházi lakásomban például az ha valamelyik hajnali 4-kor esetleg 5-kor hangosan bömbölteti a rádióját. Hátha más még alszik. De a kaputelefonján a gomb folytonos megnyomásával leszoktattam róla és harag sincs mert nem tudja ki volt.

Vagy ha valamelyik albérlő lakásában napi 24 órán át vonyított a bezárt kutya. Vagy ha a lakók nem képesek vigyázni a társasház állagára és például nekitámasztják a kerékpárt a frissen festett falnak a folyosón. És olyankor irigykedve nézem a falusi szülői házban a ma már üres disznóól állagát aminek meszelt fala sértetlen. Vagyis az idiótának még annyi esze sincs mint egy disznónak, mivel még a disznó is képes volt megőrizni az ólja állagát.

Összegezve az akaszt ki ha embereken azt tapasztalom hogy butábbak az állatoknál.

2017. dec. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Semmivel.


Jó, amikor az olaszok éjszaka jönnek meg vagy hajnalban mennek el, és minimálisan sem képesek befogni, az zavaró :), de szólunk nekik, akkor sűrű elnézéseket kérnek.

Egy hétig betartják, aztán ugyanúgy csörtetnek meg hangoskodnak. Nem direkt, egyszerűen olaszok, akik ezt szokták meg otthon is.


Meg ami irritál, hogy azok, akik vagy hozzájuk, vagy a svájci házaspárhoz jönnek 99%.ban HOZZÁNK csengetnek be. Pedig a nevünk alapján elég egyértelmű, hogy mi magyarok vagyunk.

A kedvesem még felkapja rá a fejét, én már csak legyintek, hogy megint elbxták :D


Amúgy nyugi van. Akik törökök-albánok mellett laknak, azok viszont folyamatosan szívnak és háromnaponta hívják rájuk a Polizeit.

2017. dec. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Zöld övezetben de nagyvárosban élek . A sok tróger gyűjti a kutyákat de fogalma sincs a helyes tartásukról . Új 1,5 hónapos kölyköt hoznak 2-3 öreg kutya mellé . Minek ? Amíg fel nő az pár hónap és addig vonyít nyüszít . A gazda néha meg kérdezi tőle mi a baj kiskutyám ? A nagy dögök láncon vagy szabadon a kertbe de sose viszik sétálni őket , folyton vonyítanak , javasoltam nekik néha egy két kör jót tenne nekik . Dehogy csak tüzelnek az a bajuk . Azok tűzijátékoznak petárdáznak akiknek több kutyájuk van . Új lakosok az utca végén (vegyes etnikumban) kandallóval is fűtenek , annyira idióták hogy a saját kocsi bejárójuk elé öntik a szöges hamut .... A lombgyűjtést sajátosan értelmezik jópáran mert kanapét és autógumikat is kitesznek , a közterületesek figyelmeztetésén meghökkennek válogatott dőreségeket hoznak fel kifogásul ... Aztán elég egy 2 napos idő tavasztól őszig mikor szellőztetsz és kimosol , a nyomik akkor lombot égetnek vagy grillpartiznak tömegével és árad a füst és a grillgyújtó meg a petróleum szag ...
2017. dec. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
A fölöttem lakó fapapucsa. Mert nincs annyi esze, hogy a hidegburkolaton úgy hangzik, mint az ágyúdörgés.
2017. dec. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
65%

Húzogatja a széket, macskának dobálja a fagolyókat.

Zuhogva jön le a lépcsőn.

Morzsát szór ki a kóbor állatoknak.

2017. dec. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
A kertszomszédom szeméttel tüzel. 4 után olyan büdös van, hogy nem lehet kint megmaradni. Még a kocsija régi abroncsát is eltüzeli.
2017. dec. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek, jot rohogtem egy-egy torteneten xdd es #1 ugy hogy a teraszajtajukkal szemben van pont a furdoszoba, az ajton pedig se redony, se fuggony.
2017. dec. 11. 15:35
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

A közvetlen szomszéd udvarára 2 ablakunk néz (telekhatár a házunk) nekik nagyon nagyon picike az udvarok, kb az ablakunk alatt áll az autójuk. Egy jó régi verda amit átlag heti 2szer házi barkáccsal javít, 500 méterről simán hallani ha jön :) Nah,de a problémát az okozza,hogy így telente reggel 6 óra körül már beindítja ha betudja és fél 7 után szokott munkába menni, addig szépen hangosan jár a motor és már a környék felébredt. Amúgy nincs velük gond, jó fejek :)

A másik oldalon a második szomszéd az aki hébe hóba hátul a kertbe vezetékről égeti le a szigetelést, telente úgy mindent eléget a kályhába,nagyon jellemző a régi fa ablakok kerete/tokja amin 1000 réteg zománcfesték van,de ingyen szerzi szóval szuper. Az viszont annyira már nem,hogy a mi udvarunkba nagyon frankón megtud rekedni a füst ha lenyomja hozzánk. Amúgy józanon még az életbe nem láttam,de még korán reggel se amikor részegen a boltba megy piáért és nem dolgozni..szóval nem sajnálom,de nagyon irritál,hogy nekünk kell fuldokolnunk azért,hogy amit a rendes fán megspórol azt elissza.

2017. dec. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%

Nekem van egy szomszédom...az gyakorikérdések~mániás.

Meg még kukkol is,és ráfogja,hogy nézi a tájat...csak úgy ütközik a tekintete néha.

=D

2017. dec. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!