Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek Angliában jó...

Szerintetek Angliában jó élni, eltekintve a fizetéstől?

Figyelt kérdés

Szerintem retek ország.

Rossz, depressziós idő mindig.

Tartózkodó, lehangolt emberek mindenhol...vagy alkoholisták akik balhéznak.

Kicsi házak, kicsi szobák.

Semmit nem lehet csinálni.

Lehetetlen ismerkedni, szocializálódni.

Nagyok a kiadások még a fizetéshez viszonyítva is.

Összességében sztem nem éri meg.

Inkább Németország, Franciaország, Ausztria.


Mi a véleményetek ezzel kapcsolatosan?


2019. ápr. 2. 14:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

10


Ja és még az is nagyon zavaró, hogy az ország sok egyértelmű hiányossága mellett is az angolok azt képzelik, hogy ez a világ teteje, minden jó itt, a királynő, az Nhs, a autóik stb...olyan mint egy szekta ahol az emberek agya át van mosva. Dicsőítenek mindent, egy rossz szó nem esik a pocsék NHS-re vagy tömegközlekedésre vagy szűk lakásaikra. Minden tökéletes... nagyon konzervatív, betokosodott gondolkodásúak és az a tény is, hogy nem barátkoznak külföldiekkel csak azt bizonyítja, hogy mennyire beszűkült látókörűek, birodalmi gondolkodásúak, hogy a nagy világból őket semmi nem érdekli csak hétvégén tudjanak lemenni a pubba vagy csapjanak egy nagy partit. Totál unalom.


Lehet, hogy én is elsősorban az emberek miatt utálok itt lenni. Mindig kívülállónak érzem magam köztük. Ha véletlen elbeszélgetek valamelyikükkel egy kicsit kettesben és megjelenik egy masik angol akkor rögtön hozzá beszélnek, pedig én kezdem el az adott témát és nem is biztos, hogy azt a harmadik személyt érdekli. De csak ne szenteljenek már nagyobb figyelmet egy külföldire mint magasságos angol nemzettársára. :)

2019. ápr. 6. 23:02
 12/12 anonim ***** válasza:
Teljes mertekben egyetertek a kerdezovel. Okadek hely, okadek emberek.
2019. ápr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!