Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti mit tennétek ha a szomszéd...

Ti mit tennétek ha a szomszéd 12 éves kiskölyök az anyátokat szidná?

Figyelt kérdés
Szóval a szomszéd kölyök csak úgy spontán,szórakozásból rendszeresen átkiabál,hogy a k**va anyád.Természetesen már szóvá tettem többször is a szüleinek a dolgot.A szülei csak mosolyogva legyintenek,hogy rá kell hagyni gyerek még.Én ezt nem így gondolom.Ti mit tennétek?Mi tévő legyek?
2019. ápr. 6. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Visszakérdeznék hogy honnan tudod a te anyáddal áll egy sarkon? Ha a szülők erre átjönnek pampogni csak mosolyogva annyit mondani hogy rám kell hagyni nehéz napom van, majd bevágni előttük az ajtót.
2019. ápr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazad van,ezt kipróbálom.
2019. ápr. 6. 17:28
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt már ilyen.

Átmentem a szüleihez, és nyugodt hangon közöltem, hogy a gyerekük, aki olyan 12-13 éves forma srác volt, szóval, hogy meg lesz b@Xvha, ha nem nevelik meg.

Nem tudom, hogy mit csináltak vele, de többet nem szólt hozzám a puja.

2019. ápr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Metionin ***** válasza:
84%
Én visszakiabálnék hogy a tied. Ha a szülője nem neveli meg akkor cseszheted. Ha nem átkiabálna hanem testközelben mondaná, kapna olyan szájast hogy a másikat a nemzetközi űrállomás adná de így hogy messziről kiabál, nemigen tudsz mit tenni.
2019. ápr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Mondanám,ha nem fejezi be,szájba vágom.

Ha nem veszi komolyan,és folytatja ,akkor meg megvalósítanàm az ígéretemet.

2019. ápr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha ezt megtenném,engem vinnének el bilincsbe.
2019. ápr. 6. 18:41
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Hát,ha nem úgy vágod szájba ,hogy kitörnek a fogai és nem szenved jelentősebb sérülést akkor nem fognak lecsukni.
2019. ápr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Anyukát megszólítani.... ri...banc neveld meg a fattyadat mert úgy vágom szájon, ahogy téged kellett volna mert nem nevelted meg kicsinek. Ha apuka szól érte akkor meg kell mondani, hogy a Tv.-ből ezt tanultad. Az a jó MTV Rap....
2019. ápr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

Vissza kell szólni neki.

- K*** anyád!

- Miért, a tiéd micsoda, hogy így nevelt téged?

2019. ápr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Több megoldás is van:


1. Teszel egy névtelen feljelentést a gyámhivatalban, vagy családsegítő szolgálatnál, amelyben leírod, hogy a gyermeket elhanyagolják, nem nevelik, a szülőknek segítség kell a nevelésben.


2. Leöntöd a gyermeket egy vödör vízzel, annak nyoma sincs és nem is verted meg, tehát érdemes..


3. Ha a gyermek nem jön a kerítéshez, akkor ráirányítod a slagot.

2019. ápr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!