Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16,5 éves vagyok szüleim...

16,5 éves vagyok szüleim avval panaszkodnak mindig h nöljek már fel mert ugy viselkedek mint egy kisgyerek a többi haveromat ienkorba mindenhova elengedik engem csak a szomszéd faluba lévö siscoba mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 18. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Szia az én szüleim meg azval panaszkodnak hogy menjek ki velük szántani meg boronáni de én nem szeertem a tragtort csak a kókai siszkóba szoktam járni. Perse ekét leakasztom előte mer akkor felboronálnám az utat magam után meg kóka és mende között egyéb ként is tök gáz az út. Fiju vagy lyány vagy, ?
2009. máj. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
fiu:Dnem lakhatunk messze egymástol mert en dányra járok discoba:Dhol lax?,
2009. máj. 18. 19:19
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
úristen dejót röhögtem xDxDxD
2009. máj. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

első válaszoló, nagyon gonosz vagy sőt s.fej vagy!!!!

Kedves kérdező!!

miért nem jó neked a szomszéd discó?? Vagy máshova járnak a barátaid? Hova nem engednek el? biztos nagyon féltenek a szüleid. Nekem is van egy fiam (ö még nagyon pici) de én sem szívesen engedném el az éjszakába...főleg a mai közbiztonság mellett. Biztos nagyon aggódnak érted!

2009. máj. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%

Fogadd el, amit a szüleid mondanak. Tudom, hogy bosszantó, de igazuk van. Amíg ellenkezel velük, nem fognak jószántukból nagyobb teret engedni neked, mert félnek, hogy nem tartanád be a játékszabályaikat.

Amikor én kamasz voltam, nagy szabadságom volt, mert éreztem, hogy akkor kapok nagyobb teret, ha megbízhatnak bennem. Amikor anyukám beteg lett hónapokra, én kezeltem a családi kasszát 16-17 évesen.

2009. máj. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!