Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Elegem van abból, hogy hiába...

Elegem van abból, hogy hiába dolgozok sose lesz annyim, hogy felújítsam a családi házunkat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mióta az eszemet tudom azóta a szüleim háza romos, csempék lepotyógva a fürdőszobában stb.


Meg e mellett kuplerájosak is. Nem tartanak rendet maguk körül pedig nem egyszer mondtam már, hogy ez így nem jó. Anyám heti rendszersségel piál és mostanában apám is.


Házba senkit nem lehet be hívni, mert a pofonról égne le a bőr.



Valaki hasonló helyzetben?


2019. ápr. 20. 07:48
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Ott kell őket hagyni.
2019. ápr. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Menj el máshova dolgozni,vagy gondolkozz a második munkahelyen.

Szüleimet pedig kezeltesd.

2019. ápr. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*szüleidet
2019. ápr. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Sajnálom a helyzeted

Ez tényleg rossz lehet, sztem azon legyél hogy mihamarabb elköltözz otthonról majd, ne erre a házra költsd a saját pénzedet.... Jobban járnál!

2019. ápr. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem se költsd erre a házra a pénzed, mert max akkor lesz tiéd a ház, ha ők meghaltak. Sajátra gyűjts, hogy el tudj költözni mihamarabb.
2019. ápr. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Miért is kellene egy olyan házra költened, ami nem a tiéd? Költözz el.
2019. ápr. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Mi olyan helyzetben voltunk a parommal hogy mindig az azonnali penzszerzes volt a cél. Feketén uzleteltunk mindig volt penz lakberre kajara de mindig elszállt es nem haladtunk sehova.de en mar a béranyasagot is opcionak tartottam már jelentkeztek is a hirdetesemre de olyanok is akik csak petéket akarnak lecsapolni de a dokik lebeszeltek a kockazatok miatt.


Egy kocsmai öregember egyszer csak megszolalt hogy "ti fiatalok nem tudjátok még, hogy nem megy sehogy, csak apránként, majd rájöttök tik is"


Beigazolodni latom sajnos. Fundamentank van es 4-10 évek ugyan de abbol lesznek milliok, az lesz önerő egy ujabb pl 20 éves hitelhez. De fundaval felujitasra is lehet gyujteni de akkor is min. 4 év 1-2 milla hogy legyen.


Szoval ahog gyerekkent hitted a malacpersellyel a penzugyeket az sajna felnotten is igy van



Bezzeg a vonzas torvenye szerint NEM nehezebb par millát összeszedni mint pár tizenezret, sőt valakinek pl ket telefonjaba kerul, ismerek is ilyet, nagygépeket vesz csoro orszagban pl traktort x millioert es eladja pl németbe spanyolba x+1,5 millioert, 22 évesen sajat lakasa van spanyolban meg németben es 2 nagy Audija.

Ja nem dolgozik tobbet mint egy betanitott munkas az teny es valo.


De en egyelore tobbnyire a kornyezetemben is, csak a kocsmai tata szavait latom beigazolodni. Apránkent.


Egy szineszno szavai is évekkel ezelottrol a fulembe csengenek, miszerint minden nap tegyel egy kicsit a celodert es eléred. Szoval ne teljen el nap ugy hogy nem tettel egy szalmaszalat sem keresztbe erte mert az a sok icike picike apro tett mint lassu viz de partot fog mosni.

2019. ápr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Ne akard felújitani, hiàba tennéd hisz úgysem a tiéd most még, ràadàsul a szüleid úgyis lelakjàk. Inkàbb vegyél sajàtot. Akàr vidéken ott azért sokkal olcsóbb. Nem kell hogy nagy àllat hàz legyen a lényeg hogy igényes legyen szóval ne legyen szétbarmolva. Sok mindent ne kelljen rajta csinàlni.
2019. ápr. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a szakmába dolgozom,ingyen megtudom csinálni ha jó.
2019. ápr. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves vagy 9# de saját erőből akarom megcsinálni, kimegyek külföldre egy időre pénzt gyűjteni.
2019. ápr. 21. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!