Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egy ideje nezegetem a Marina...

Egy ideje nezegetem a Marina parti lakasokat de sok negativumot hallottam a helyrol. (Olyan emberektol akik csak hallottak ezt-azt de nem laktak ott vagy kozvetlen ismerosuk nem lakott ott. ) Valakinek van valami tapasztalata?

Figyelt kérdés
Leginkabb a prostikat emlegettek nekem de nincs veluk bajom amig engem nem zavarnak. Meg mondtak hogy nagykepuek az emberek, stb...

2019. ápr. 27. 00:48
 1/2 rewqrewqrewq ***** válasza:
27%
Én is csak érdeklődtem a témában ... meg sokat jártam a környéken. Horror négyzetméter árak .. de gondolom ezzel tisztában van.... a gond ott kezdődik h a megvehető lakás melyik irányba néz. Duna felé álom a kilátás .... visszafelé már kevésbé ... akinek meg pont a 20-30 méterre lévő szembe szomszéd esik az ablaka elé az meg egy madár volt amikor megvette a lakást horror áron. Szerintem. .... Boltok gyalog messze vannak.
2019. ápr. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
86%

Szia! En itt lakok mar evek ota. Kulfoldrol koltoztem haza, nem eltem sehol mashol Budapesten, tehat nem tudom osszehasonlitani mas helyekkel, de en ugy erzem, hogy minden megvan itt ami nekem kell.

Osszessegeben egy eleg csondes, nagyon nyugodt es bekes kornyek. Sotetben, keso este vagy hajnalban sem felek soha az utcan errefele. A Duna partra ki lehet ulni, vannak padok, futopalya a part mellett, jatszoter, fak, es zold kornyezet. Vannak boltok is, a Duna Plaza maximum 10 perc seta ha nagyon lassan setalsz, ott pedig vannak ettermek, ruha boltok, elelmiszerbolt, fodrasz, kormos, posta, stb. Amit nagyon szeretek, hogy a belvaros kb 15 perc autoval, 10 az M3 metroval. Maga a kerulet is nagyon jo szerintem, iszonyu gyorsan fejlodik, rengeteg ceg koltozik ide, rendben es tisztan van tartva. Valaszolva arra amit irtal, igen, tenyleg sok prosti van, de nem zavaroak. Nagykepu emberek biztosan vannak, mert mindenhol vannak, de nekem az a szemelyes tapasztalatom, hogy a nagy tobbseg udvarias es kedves. Barkivel talalkozok a lepcsohazban, koszon, nyitva tartja az ajtot, stb. Engem nagyjabol ennyi erdekel, szoval azt nem tudom, hogy nagykepuek e, de nem bunkok, az biztos.

2019. nov. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!