Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen Egerben lakni? Szép...

Milyen Egerben lakni? Szép város, sok a munkalehetőség, jó a közlekedés? Mi a véleményetek a városról?

Figyelt kérdés

2019. máj. 5. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem nagyon jó, nekem tetszik, olyan ez mint egy nagy falu de tényleg, igen szép nekem tetszik,szerintem úgy érdemes ide jönni ha már találtál magadnak munkát, vannak munka lehetőségek,igen jó.

Szerintem szuper hely.

2019. máj. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
A város maga szép, munkalehetőség terén nem vagyok jártas de kb. ugyanolyanok mint a többi megyeszékhelyen, a közlekedés szerintem borzalmas, főleg a négysávoson. Ingatlanárakban teljesen el vannak szállva az eladók, lassan Budapest szintű ingatlan árak vannak, ezzel nem lebeszélni akarlak, maga a város szép és sok a lehetőség de gondoltam jó, hogy ha tisztában vagy a hátrányokkal is.
2019. máj. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Én nagyon szeretek Egerben lakni. Gyönyörű a nevezetességek miatt, de ez nyaranta rengeteg turistával is jár. Közlekedés szempontjából előny, hogy gyalog fél óra alatt nagyjából mindent meg tudsz közelíteni. A bicikliút is végigvisz a városon. Két főbb út van, ami keresztül megy a városon, ezek forgalmasabb időkben dugig vannak, de ilyenkor is max 15 perc alatt elérsz bárhová. Villamosközlekedés ugyan nincs, de a főbb buszjáratok gyakran járnak. Itt meg kell említenem, hogy éjszaka nincs buszközlekedés városon belül, ha csak nincsen olyan kiemelt esemény, mint mondjuk a Feszt!Eger, akkor külön buszjáratot biztosítanak. A vasút jelenleg felújítás alatt van, úgy hogy legalább egyszer át kell szállni Pestig, Miskolcig, ha vonattal utazol.

Az albérletárak tényleg elég húzósak, de persze olcsóbbakat is ki lehet fogni. Munkalehetőségekről nem tudok nyilatkozni.

2019. máj. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Köszönöm aki le pontozott,legyen szép napja.
2019. máj. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 rewqrewqrewq ***** válasza:
59%
Na már írta valaki a pesti lakás árakat .... így ha van lehetőség érdemesebb Pestre költözni .. munka/bérek/infrastruktúra terén semmilyen más város nem hasonlítható hozzá. Budapest (sokak szerint sajnos) az ország alfája és omegája.
2019. máj. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
85%

5 éve tengetem Egerben a napjaimat 3 főiskola + 2 év munka


Munkalehetőség: szellemi munka amit én is végzek nagyon kevés lehetőség van bár ez függ attól is hogy milyen terület, 2-3 nagy multi van ahol fizetnek annyit hogy hó végén ne csak kenyér meg víz maradjon. A bekerüléshez jó adag szerencse kell mivel az elbírálási procedúránál 80%-ban korruptak illetve a protekciós

emberek nagyon nagy mértékben jelen vannak.


A város jelenleg az egyetemből és a turizmusból él és nem iparváros mint mondjuk Miskolc stb. ezt szem előtt kell tartani. szóval pultos,bolti eladó sori dolgozó,pincér állás rohadásig van. de pl mérnöki, informatikai már alig.


A közlekedésről: vannak olyan fontos helyek amelyekhez nem, vagy nagyon ritkán jár buszjárat. pl berva telep, vagy az egyetem c épülete, ez a mai napig nem megoldott probléma. ezeken kívül nem rossz kb 7-8 ig egészen sok busz megy. illetve bringával nagyon gyorsan el lehet jutni bárhova. Nagyon rosszul autózható város, és a parkolás is borzalmas.


A városról pedig: hát lassan hanyatlásnak indult az elmúlt években, kevesebb a program, a munkanélküliség miatt szinte mindenki elvándorol nyugatra. kivéve akiknek apu megvette a várost, házat kocsit stb úgy valóban piszok jó. Tény hogy szegénynek lenni mindenhol szar, de Eger az utóbbi időben gyűjtőhelye a sznob kétszínű és gerinctelen korrupt embereknek. Szóval ha piszok nagy szerencséd van és találsz jó munkát amivel majd bírni fogod a lakás hitelt és normális barátokat akkor simán le lehet élni itt egy nyugodt békés boldog életet életet.

2019. aug. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A túristáknak tetszik persze, de itt lakni egészen más. Itt élek születésemtől fogva, nekem nem jön be, de persze nyilván van rosszabb is. A belváros szép, a külvárosi részek már nem annyira. A lakásárak az egekben, 14-16 millió egy panelért pl., a közlekedés busszal pocsék, munka szerintem közepes szinten van, aki akar, nagyjából talál melót.
2020. jan. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
7-nek. Bárcsak 14 millió lenne egy panel. Inkább 20 felett. Bár Pest megyei nagyobb városokban 30 m. egy panel.
2021. ápr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!