Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért hazudják a külföldi...

Miért hazudják a külföldi sztárok hogy Budapest a legszebb hely a világon? Akkor miért nem költöznek ide?

Figyelt kérdés

Bármilyen nagy sztár jön, azzal kezdik hogy ez a legszebb, legélhetőbb város a világon. Legutóbb azt is mondták hogy sokkal szebb és jobb mint Los Angeles ami így-úgy veszélyes és gáz hely. Bezzeg Magyarország. Akkor ezek a sztárok miért nem költöznek ide ha olyan jó? 10 millió dolláros házakban laknak LA-ben, akkor itt is tudnának venni ha ott olyan rossz, nem?

Miért kell ilyeneket hazudni? És miért jó ez nekünk hogy ezt elhisszük, el akarjuk hinni?


2019. máj. 8. 08:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Vedd be a gyógyszered inkább, hátha akkor lesz nagyobb problémád is ennél.
2019. máj. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Csak elgondolkodtam ezen. Budapest a legszebb, a magyar nők a legszebbek ... aztán nem látom hogy vásárolnák az ingatlanokat a sztárok vagy sorban állnának a magyar nőkért. Elég bullshit szövegek ezek. Értem hogy marketing és udvariasság, csak idegesítő hogy ha jót mond egy sztár akkor napokig nem lehet másról sem hallani, csak hogy ezt meg azt mondta. Tom Hankset majdnem magyarrá avanzsálták, Harrison Fordot majdnem átnevezték Henriknek. Ezek a magyarok olyan kedvesek és jófejek. Még jó hogy nap mint nap az ellenkezőjét látom. Az amerikaiak meg bunkók és buták, érdekes hogy szerintem pont ott segítőkészek és udvariasak az emberek.
2019. máj. 8. 12:22
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy Hollywoodi színész mi a fenéért költözne Magyarországra? Itt nem lenne olyan munkája, amihez ért. Nem beszéli a hivatalos nyelvünket stb.

Szerintem természetes, hogy a világot járva sok ország és város megtetszik mindenkinek. De ez nem jelenti azt, hogy akarna vagy tudna is ott élni.

Én Pàrizstòl vagyok elajulva. De nincs ott senkim, nem beszélem a nyelvüket sem és úgy hirtelen munkát se talàlnék. Nem akarnék odaköltözni, elég évente néhány nap belőle

2019. máj. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

"Egy Hollywoodi színész mi a fenéért költözne Magyarországra?"


Lehet, hogy ide költözne, csak meglátta az bp.-i albérletek árait...

:)

2019. máj. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ezek a színészek utálják ám, hogy folyton utazniuk kell, meg idegen országokban kell élniük hónapokig, sokszor a családjuk nélkül.


De utazniuk kell, mert az olcsóság miatt itt forgatják a filmeket, meg hasonló olcsóbb országokban.


Nyilván őszintén azt mondaná, hogy szívesebben aludnék a saját ágyamban, a családommal egy fedél alatt, de mivel pozitív benyomást akarnak kelteni, ezért általában dicsérik az aktuális országot, ahol vannak.


Amúgy a színészek az ilyen interjúkat is utálják, mert ez általában úgy megy, hogy egy-két napot lefoglalnak nekik, és aztán reggeltől estig a filmről beszélnek különböző emberekkel, ugyanazokra a kérdésekre válaszolnak 50-szer.


Több ismert színész is mondta, hogy nagyon őrjítő ez, de nekik mégis megnyerőnek, udvariasnak kell mutatkozniuk minden egyes interjúban.


Jól megfizetik őket, de jár a munkájukkal sok ilyen kellemetlenség is.

2019. máj. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Elmész vendégségbe, akkor illik a házigazda lakhelyét, feleségét dicsérni, és nem mondod azt, hogy egy retek putri az asszonynak meg lóg a csöcse.


Másrészt nekem is tetszenek Magyarországi kisvárosok, falvak. Ettől még nem költözök oda.

2019. máj. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!