Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi az a rendetlenség, amit...

Mi az a rendetlenség, amit egy lakótársnál már nem tudtok tolerálni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, minden lakónak külön szobája van, az ottani higiénia teljesen a szoba bérlőjére tartozik. Ám a közös helyiségeket mindenkinek rendben kell(vagy csak kéne) hagyni maga után. Például a mosogatás... : ) Mi az, ami belefér nálatok? Ha valaki pár napig otthagyja a használt edényeket, még tolerálható? Illetve szemetesről gondoskodni, konyhapult stb. Tehát a kérdésem lényege, hogy mi az amin már kiakadtok.

Előre is köszönöm a válaszokat, mindenkit felpontozok!



2019. máj. 9. 00:03
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Mindenen. A saját mosatlanom les**rom ha ott áll egy hétig, de másé ne pls, max a páromé. :D Ezért nem is élek én közös konyhán másokkal. De a fürdőszoba muszáj koliban. Hááát, eléggé kiakaszt, hgy ott hagyja vasalás után a haját a csapon, plusz alapozó, szempillaspirál stb. Könyörgöm, 20 évesen?
2019. máj. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
hazaérkezés után nem mos kezet és mocskos kézzel fogdossa össze a dolgokat
2019. máj. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam általában ilyesmin kiakadni, de lakótársamnál nem egyszer tapasztaltam penészes étel maradékot, ami undorító és egészségtelen, volt hogy helyette mostam ki gyorsan ilyen félretett edényt, amikor rátaláltam.


Ritkán szoktunk mosatlan edényt hagyni magunk után, de ha van is, akkor zavaró lehet max. abból a szempontból, ha tele van a mosogató és nem lehet elférni más edényekkel..

2019. máj. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%

Ha minden nap van jo szex,tolem lehet rendetlen. Bar elvarom,jh a hazimunka 90%-at o csinalja meg. Igen,megtehetem a kulsom miatt.

N/35

2019. máj. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Lesz nagy koppanás ott 45 felett :D
2019. máj. 9. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem biztos. Anyám már 60 és talált magának egy ronda de életképtelen hímet, aki talán vele szexelt először. Azóta már megvonta tőle szerintem ezt a dolgot anyám de már késő, mert csóri pali elvette, és azóta is papucsállatka típusú házi cseléd, anyám meg egész nap döglik.

Mondjuk el is határolódom anyámtól...

2019. máj. 9. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Én lakótársam az az igazi igénytelen farok.


Ha kiborít egy fél doboz sót, cukrot, bármit, az ott marad hónapokig. Legutóbb a fogkrémes kupakot ejtette a mosdó kagylóba, azt lusta volt kivenni. Nagyjából 2 állt benne, arra köptem a fogkrémet, arra mostam a kezem hugyozás után vagy haza érkezéskor. Majd fogtam és vissza csavartam neki, remélem kap valami jó kis herpeszt.

2019. máj. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A használt edénynél nem mindegy, hogy teletömi a mosogatót vastagon kajamaradékos edényekkel, aztán otthagyja egy hétig, vagy pedig a teás bögréjét nem mossa el 2 napig.

Nem tudom, igazából engem olyan szinten kiidegeltek a volt lakótársaim pont azzal, hogy retkes mocskot hagytak mindenhol a lakásban, hogy őszintén szólva lakótársat nem tudnék tolerálni soha többé. :D

2019. máj. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

Szeretem a rendet férfi létemre, én úgy vagyok vele ha előszedtel v mit takarítsd el és mosd el magad után.

Ennyi és mindenki boldog. 😀

Nincs vita mert minden tiszta, dolgok a helyen vannak.

De a férfiak rendszeretöbbek en úgy hallottam több csajtol is.

Egy szobát adtam ki egy fiúnak és soha nem volt meg probléma ::))

2019. máj. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A penészes edényeken én is kiborulnék, de ezek szerint 1-2 kisebb edényt a mosogatóban hagyni nem nagy cucc.

Köszi a hasznos válaszokat!

2019. máj. 12. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!