Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az hogy lehet, hogy egyesek...

Az hogy lehet, hogy egyesek gikat, vagyégrosszabbat égetnek és más meg elájul miatta?

Figyelt kérdés

Szomszédban felújítá svolt, annak a mocskát égetik, nem véletlen hogy éjszaka. Onnan jön a szag, de ez nem száz...

Gumi vagyég rosszabb.


Levegőt nem lehet kapni, fulladsz a káros méreganyagoktól, pedig nem vagyok asztmás meg nincs ilyen gondom.


Az ablakokat becsuktam, de jutott be rendesen, nem kapok levegőt itt bent sem.


Viszont kiengedtem a macskát, kimentem az udvarra, ott brutálisabb és el is ájultam. Nem csoda, hogy megvannak bolondulva szegény macskák,meg nyávognak össze-vissza, szédelegnek, hát emiatt, ők korábban érezték


Nem hiszem el, hogy ezt lehet...


Aztán egy nagyképű, utálatos banda. Kigúnyopnak, kifigyelnek, kipletykálnak, meg felvételeket csinálnak... Meg betelefonálnak, ha átmegy véletlenül ellgy macska is... De ezt szabad.


2019. jún. 3. 22:12
 1/9 A kérdező kommentje:
*gumikat
2019. jún. 3. 22:13
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, jutott a szobába, elég rendesen rosszul vagyok... Mit tegyek?
2019. jún. 3. 22:16
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem tudok hiva átmenni aludni basszus... Nem tudom, mi lesz. A sima füst nem büdös. Nem hiszem el, hogy ezt minek kell égetni...


Fel kéne csak jelenteni az ilyet. Ez nem normális, hogy elájulsz miatta... Kibtudja mi lehet ez.

Nibcs itthon maszk sem, az a baj.

2019. jún. 3. 22:26
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem hívod ki a rendőrséget mondjuk, ahelyett, hogy ide irogatsz?
2019. jún. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél bejelentést, de nem hiszem, hogy sok minden fog történni sajnos...
2019. jún. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Ha ne adj isten bajba kerülsz egyszer,akkor is inkább gyakorin fogsz segítséget kérni?
2019. jún. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel, jelentsd be telefonon, meg fogják őket büntetni, mert szabály van rá, hogy nem szabad mindenféle lószart égetni az udvaron.
2019. jún. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Rendőrség.

Bár nem igazán hiszek benne, hogy csinálnának bármit is, de egy próbát megér.

2019. jún. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 nemaRendőrség ***** válasza:
77%
Ilyenkor nem rendőrt kell hívni, hanem jóhiszeműen tűzoltókat hogy biztos kigyulladt valami hiszen a szomszéd biztos nem égetne gumit
2019. jún. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!