Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ez csendháborítás?

Paradicsom31 kérdése:

Ez csendháborítás?

Figyelt kérdés

Panellakásban lakok, és a barátom szokott jönni hozzám napközben motorral,es elmegyünk valahova. Van, hogy hajnalban hoz haza motorral. Most is ez történt, és mondta a barátnőm hogy mit bőgeti a motort, meg, hogy a lakóközösség nem biztos, hogy örül neki.

Ő csak haza hozott engem, a motort is leállította.

Amikor elment, nem bőgette, csak beindította, alapjáraton ment, nem hangos a motorja.

Akkor most ennyi erővel ne is jöjjön motoros az utcában? Nem járatta percekig, csak beindította, és már ment is el. Megjegyzem, senki nem panaszkodott még rá, csak barátnőm megjegyzése volt ez, aki pár napra hazajött Pestről.


25/l



2019. jún. 13. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem az. De amúgy baromi idegesítő. Én is szoktam motorra kelni hajnalban...
2019. jún. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Ez a panelidegbetegség. Hosszú évek WC-zaja, szomszédkefélés-hallgatása, lábdobogás és betonfúrás az agyban és gyereküvöltés tűrése teszi a lakókkal. Szarni rá.
2019. jún. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért volna az?

Nem tilos hajnalban, motorral közlekedni...

2019. jún. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Hogy lenne már csendháborítás, közlekedni 0/24-ben lehet.

Én sem értem, hogy miért laknak az emberek társasházakban, ha ennyire nem tűrik meg egymást. Némelyik már az elmebaj határán áll. Egy középkorú nő valamelyik nap a pár perces szünetében beszélgető buszvezetőre szólt rá, hogy halkabban röhögjön, mert nem lehet elviselni. Az utcán. Fényes nappal.

2019. jún. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

#4 szerinted jó kedvből laknak az eüberek panelben, vagy társasházban? Akkor neked még nem kellett saját zsebből lakást/házat vásárolnod!

Aki többedmagával lakik igenis figyeljen oda a lakozásaira, abban, amiben tud (pl. Wc áthalladszdik, vagy fúrnak napközben, ezek szükséges dolgok és velejárója a panel létnek, de a hálószoba dolgokkal legyen diszkrétebb). És persze sok türelem, tolerancia is kell.

Így azt, hogy motorral valaki jön-megy, még el kell tudni fogadni - már csak azért is, mert nem csak lakó, de bárki más is produkálhatja a zajt.

2019. jún. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem fogtad fel, amit írtam. Arra gondoltam, hogy nem értem, 2019-ben miért élnek az emberek még mindig úgy, mint tyúkok a ketrecben, ha nyilvánvalóan nem bírják idegekkel. Annyira büszkék vagyunk a nagy technikai fejlődésünkre aztán ülünk a papírvékony falak közt. Bravó. Egyébiránt fején találtad a szöget, még nem vásároltam házat, ugyanis még kaparom rá a pénzt összefele. Elég magasak az igényeim és szeretek zajongani, így jó nagy kertre lesz szükség és távoli szomszédra. Nem adok lejjebb belőle.
2019. jún. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nincs ezzel gond nincs megtiltva a motorozás éjjel panel közelében, a barátnőd meg lehet hogy csak irigy


#5 egy ilyen 50nm-es lakás is 20 millió körül van ennél még drágább is lehet néhol, faluban pedig ennek feléből is lehet nagy, normális házat venni ott meg még nyugodtabb is az élet, én pont ezért nem költözök városba mert nagyon elszálltak az árak meg nincs nyugalom, hiányozna a nagy terület, nincs mögödtem a nagy erdő, földutak ahol lehet endurozni ha meg utcán lenne kedvem motorozni az is ottvan

2019. jún. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyen beszólás után még barátnőd?
2019. jún. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!