Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A felettem lakó kisgyerek úgy...

A felettem lakó kisgyerek úgy trappol mint egy elefánt. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Minen reggel 7-kor kezdi a trappolást (sajnos hétvégén is). Karácsony másnapján fel kellett mennem, mert egy kivételes háromórás trappolással szórakoztatott minket (reggel 8-11-ig). 6 éve lakok a lakásban, eddig nem volt semmi gond. A felső szomszéd azt mondta, h most tanul járni a gyerek. Valószínűleg mozgáshiányos mert sosem viszik levegőzni. Mit tegyek?

#idegesitoszomszed
2019. febr. 25. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hát hadnagy uram, nem nagyon tudsz mit tenni. Megnő majd és úgy trappol, mint egy lovassereg a csatában.
2019. febr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Szólj nekik többször! Kérd meg őket, hogy vegyenek a lábára kevésbé zajos benti mamuszt, vagy elég lenne egy csúszásgátlós zokni is.

Kopogj fel seprűnyéllel, hogy ők is érzékeljék , hogy milyen vékonyak a falak...

2019. febr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Sajnos a kicsik még csak így tudnak járni, és szerintem valami kompromisszumos megoldást kellene kitalálni. Mondjuk szóba hozni egy gumi talpú lábbeli vételét. Sajnos tényleg így tudnak menni még a kicsik, ügyetlenül verdesik a lábaikat.
2019. febr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!