Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Légpuskával lövöldöző szomszéd...

Gabóca Kabóca kérdése:

Légpuskával lövöldöző szomszédok?!

Figyelt kérdés
Péntek este eltűnt kislányom cicája.Másnap megtaláltam a cicát holtan.Mellkasán lyuk. 7 éves volt...A szomszédaink légpuskával lövik a madarakat,macskákat a környéken mászkáló kutyákat.Mit lehet tenni?Feljelentés?

2019. jún. 25. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár nem értem meddig akarsz még várni. Elbomlik a tetem.
2019. jún. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
IGEN,szerintem névtelenül.
2019. jún. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez állatkínzás.
2019. jún. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen feljelentést kell tenni állatkínzás miatt, meg felfegyverkezve elkövetett garázdaság miatt. Az utóbbit ténylegesen büntetik, nem csak a szájuk jár, mint az állatkínzásnál.
2019. jún. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentés. Eddig mire vártál?
2019. jún. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Ha az én kutyámmal, macskámmal csinálná élve megnyúznám és kibelezném a mocskos férgeket. Persze jogállamban élünk, tedd meg a feljelentést.
2019. jún. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Arra nincs bizonyiték hogy ki tette.Sajnos 3 szomszéd is ilyen légpuskás baroom.Fotóznom kell amikor lövöldöznek.Cicámról van fotó.Csak arról nincs ki tette...Balkáni gerlék,verebek és egyéb madárkák is áldozatul esnek.
2019. jún. 26. 09:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha az én állatommal tenné ezt s tudnám ki teszi sztem nem élné túl amit kapna azon felül h két gumilövedék indításként a fejébe!!! Ro..dek állat! Rájuk kell hívni a rendőrséget! Gondolkodás nélkül rugdosnám agyon míg levegőt kap a nyomorult.
2019. okt. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A lövedékből meg tudják mondani, hogy ki volt
2019. nov. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!