Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen dolog,...

Szerintetek milyen dolog, hogy a szomszéd 13éves fia kint "játszik" egy légpuskával? Lövi a madarakat meg isten tudja miket.

Figyelt kérdés
Lehet én tulzom el. Mi a véleményetek?
2018. júl. 26. 16:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Rendőrt kéne hívnod. Garázdaság, állatkínzás, fegyver típusától függően szabálysértés lőfegyverrel.
2018. júl. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Jézusom, én azonnal rendőrt hívnék.
2018. júl. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Akkor nem reagálom tul ugy tűnik.. Nekem egy 2 éves kisfiam van. A tegnap támadott le a kutyájuk épp hogy nem harapott meg. Erre ma ez a gyerek. Anya apa dolgozik ő meg játszik szépen.. Kivagyok..
2018. júl. 26. 17:16
 4/16 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Az ilyenekből szokott az lenni, hogy a szomszédkisfiú poénból, véletlenül lelő egy másik kisgyereket, mert a Counter strike-ban érzi magát.
2018. júl. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az elsőnél a pont!
2018. júl. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ez a légpuska mennyire veszélyes? Már csak azért kérdezem hogy a szülei nem bánják.. Én nem értek hozzá!
2018. júl. 26. 17:26
 7/16 anonim ***** válasza:
41%
Majdnem annyira mint a rendes puska.
2018. júl. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%
Légpuska közel sem olyan veszélyes mint egy valódi lőfegyver azért ne túlozzunk már ha lehet. Hazai szabályozás szerint 7.5 Joule a max, egy lőfegyver meg 1000-2500 Joule felett van. Nyilván nem kellene egy 13 éves kölöknek lövöldöznie vele. Szülei tudják? Mert lehet ahogy megjelennek úgy megy a légpuska a helyére. Hívd ki rá a rendőröket viszont, 18 év alatti használja ráadásul. Hiába gyenge azért lehet komolyabb sérülést okozni vele. Főleg ha a szomszéd házán lát madarat aztán átlövöldöz.
2018. júl. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%
Utolsó, részben egyetértek veled, már ami a veszélyesség túllihegését illeti. De akkor sem az utcára való, főleg nem egy taknyos kölök kezébe, aki jó poénnak tartja, hogy állatokra lövöldöz vele. Utána jön majd az, hogy emberre céloz, mint a debreceni (vagy hol a francban történt) este is. És azért egy szemet könnyedén ki lehet lőni egy 7.2 jolue-s légpuskával is.
2018. júl. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Tudja mert ő mutatta neki hogy kell lőni stb. Most nincsenek otthon de ha itthon lesz az apa együtt fogják csinálni. Megvárom őket és szólok nekik. Még egyszer elő fordul hivom a rendőreit. Köszönöm a válaszokat.
2018. júl. 26. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!