Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lakótársam mérgezés miatt fel...

Lakótársam mérgezés miatt fel akar jelenteni?

Figyelt kérdés

Szorulás problémám van ezért raktam az ételembe hashajtó cseppet. Lakótársam evett belőle és állitása szerint már majdnem kiszáradt annyit f.osott,fel fog jelenteni mert meg mérgeztem.


Én nem neki szántam,nem mondtam egyen belőle. Máskor is tünt már el kajám de eleinte azt hittem én vok a h.ülye és rosszul emlékszem.


Megföztem de enni már nem volt időm mert el kellett mennem otthonról. Az én polcomra raktam be az ételt.


2019. jún. 30. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan jelentsen. Utanna meg takarodjon mashova lakni.
2019. jún. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a legközelebb otthagyott kajámba dupla adagot raknék, és hagynám hadd egye meg.


Lopja a kaját és még be is vallja? Miért hagyod?

2019. jún. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Legalább megtanulta, hogy ne zabáljon bele más kajájába :)
2019. jún. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Ha a kérdés igaz, vicces. Jelentsen fel bátran! Méh azt is neki kell bizonyítania, hogy a te kajádtól lett rosszul, és nem vmi nyári fertőzést szedett össze. A hashajtó nem minősül méregnek, a lopás viszont mindenképp büntetendő.


Ha nem igaz, akkor kreatív troll vagy, grat'!

2019. jún. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akarva sem csinálhattad volna jobban 😅
2021. aug. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

LOL :D

Nagyon régi a kérdés, de azért ideböffentem, hogy mi annó a koliban ezt találtuk ki arra, hogy megszűnjön a kajalopás a közös hűtőből.

2022. okt. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!