Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Pesten akarok lakni, de nincs...

Pesten akarok lakni, de nincs pénzem lakásra és szakmám sincs. Hogy költözzek fel Pestre?

Figyelt kérdés

Pestre jelentkeztem egyetemre,de nem vettek fel,már másodszor.

De ettől függetlenül Pestre akarok költözni.

Van egy közúti közlekedésüzemvitel ellátó szakmám ami nem jó semmire.

21 éves vagyok.Jelenleg vidéken tanulom egy felsőoktatási szakképzésen,de ezt itt fogom hagyni mert nem érdekel.


A lényeg hogy Pestre akarok költözni,mert itt nincsenek barátaim.Viszont a gyk-n megismertem sok barátot és mind pestiek.Fel akarok menni oda,de nincs pénzem lakásra meg nagyon drágák az albérletek.



2019. júl. 3. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Mit tanulsz jelenleg? Ha valami olyat amivel legalább el tudnál helyezkedni és dolgozni addig ameddig nem fejezel be egy másik iskolát, hogy válts valamire amit szeretnél csinálni és jobban fizetne, akkor érdemes lenne befejezni akkor is ha nem érdekel.
2019. júl. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Ha nincs rá pénzed,felejtsd el. Nem csak az albérlet,de maga az élet is drágább Pesten. Ha csak nem találsz egy munkásszállót ahol dolgozol is,vagy nem tudsz lakni egy rokonnál.. egy jobb albi ami olcsóbb 100ezren felül van, arra rá a rezsi, a havi bérlet, kb.150ezer. És akkor még nem ettél és nem szórakoztál. Eltem fent 10 évig. Addig,míg nincs egy relative jól fizető állásod,felejtős. Még max.szobát tudsz bérelni,de azokért is elkérnek már 50 ezret is. És az csak egy szoba..
2019. júl. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Talán majd a Karácsony Gergely olcsóbbá teszi októbertől
2019. júl. 3. 15:14
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
A Nyugati téri aluljáró még ingyenes.
2019. júl. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Tollvonással nem tudja olcsóbbá tenni, bár valószínűleg lesznek erre irányuló intézkedései.
2019. júl. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%

Megnyugtatlak, ha most ahol laksz nincsenek barataid, akkor Pesten se lesznek.

A netes "barátok" meg 90% hogy le se xarnak majd a való életben.

2019. júl. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pest nagyon draga.

Unokatesom pesten dolgozik evek ota. Szeret ott lakni de minden penze elmegy pedig sporolos.

2019. júl. 8. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!