Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Pesten hol szoktak pisilni a...

Pesten hol szoktak pisilni a járókelők, és a turisták?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet ezt megoldani? Kb 2 hete vagyok itt, és fogalmam sincs hogy megy ez. Ugye nyár van, sok vizet kell inni, na de hol lehet pisilni? Nem szeretek sietni, általában rohanok a WCre mikor megjövök. Wtf, én vagyok ilyen szerencsétlen, vagy tényleg nincsenek WC-k Budapesten?

#Budapest #pisi #WC #magánügy #illemhely #pisi budapesten #négyfalközött
2019. júl. 3. 16:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Bokor, kocsma, pelenka, pláza, gyorsétterem, utca, orvosi rendelő, közhivatal, befőttes üveg,...
2019. júl. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Plaza. Nagyobb bevásárló egységek

Meg vannak nyilvános retyók is. Vonat. Távolsági vagy helyközi buszok végállomása.

Ezek közül akadnak fizetősök is.

De ha már fizetsz, akár kocsma, gyorsétterem is megteszi, ha veszel valamit, úgyis ingyenes. (blokkon a wc bejárat kódja - de van, ahol nem kódolt az ajtó, ott be is lehet lógni ha nincs vécés néni)


De ha fiú vagy, az egész világ wc xD

2019. júl. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Van egy rakás pláza, mindben van wc. Több étterem is van, ahol fizetős a wc, aztán azt lefogyaszthatod, ha akarod. De az aluljárók többségében is van fizetős wc, meg a buszpályaudvarok várótermében.
2019. júl. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Otthon/a szállásukon. Pesten alig van normális nyilvános mosdó, szinte mindenhol igénytelen és lerobbant a vécé, ennek ellenére majdnem mindenhol fizetni kell a használatért, nem is keveset. Ha nagyon muszáj nyilvános helyen mosdóba menni, akkor valami gyorsétterembe érdemes elmenni, ahol ha veszel valami olcsó vackot, akkor ingyen mehetsz mosdóba, és ilyen helyeken nagyobb eséllyel van elfogadható állapotban a mosdó is.
2019. júl. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
WC az egész világ, benne piszoár minden fa, és fajansz minden bokor.
2019. júl. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jó, hát ma reggel 8 óra körül, a feneketlen tónál egy csávó pisilt egy fára, persze a fsza a forgalom felé nézett, én meg odanéztem, de látszólag nem zavarta, pedig sztem részeg sem volt. Ez a 2. eset hogy embert látok pisilni amióta itt vagyok.
2019. júl. 3. 18:26
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem ritka. Ilyen téren vidéken kevésbé parasztok az emberek.
2019. júl. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hja igen, nyilvános WC tényleg sok van, csak az az inci-finci probléma, hogy évtizedek óta ZÁRVA vannak.
2019. júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azért van lehetőség. Én pl. az egyetemeket preferálom. Egy BME K épületbe bármikor be lehet menni akár a hátsó ajtón is anélkül, hogy bárkibe belebotlanál, és a plázákkal ellentétben tiszta és kulturált. Persze helyfüggő, hogy elérhető-e ilyen.
2019. júl. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#6

Jó volt nézni?

2019. júl. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!