Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Feljelenthetem-e a hangoa...

Feljelenthetem-e a hangoa szomszédomat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám az lenne, hogy a velünk srégan lakó szomszédunk(gondolom ezt már nem szomszédnak mondják) egész éjszaka bömbölteti a zenét, illetve full hangerőn hallgatja a TVt.Állítólag rosszul hall, de szerintem ettöl még nem lesz jogos arra hogy éjszaka full hangerőn hallgasson bármit, ezzel zavarva a szomszédokat.Hiába csukom be az ablakot ugyanúgy hallom, ráadásul most így nyáron megfulladni sem szeretnék ebben a meleg, örülök hogy így este ki tudom nyitni az ablakot.Az lenne a kérdésem hogy én így fiatalkorúként(16éves) tehetek e bármit ez ellen feljelentés, ilyesmi?Mit tanácsoltok?



2019. júl. 7. 23:06
 1/7 A kérdező kommentje:
*hangos
2019. júl. 7. 23:07
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
csendhaboritas
2019. júl. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Szomszédnak hívják.

Tehetsz: átmész hozzá, és megkéred szépen, hogy este 10 után (vagy ha neked a 10 óra még belefér, akkor mondasz későbbit) már legyen szíves ne hallgasson hangosan TV-t mert zavaró, nem tudsz aludni. Ha mondaná, hogy nem jól hall, akkor is mondd, hogy sajnálod, de ez akkor sem megoldás. Vagy oldja meg, hogy ne hallatsszon ki, vagy ne nézzen tévét, mert neked jogod van pihenni este.

Ha továbbra is folytatja, akkor felhívod a rendőrséget. De a közvetlen számot hívd, ne az általános vészhívást.

2019. júl. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Kérdezd meg, nem tudna-e vezeték nélküli fejhallgatóval tévézni az éjjeli órákban.

Nyilván el kell majd magyaráznod, mi az, és lehet, hogy nincs hozzá megfelelő technika a házában, de egy próbát megér.

Ha sehogy nem tudsz vele dűlőre jutni, akkor azt hiszem lehet kérni a jegyzőnél birtokvédelmet.

2019. júl. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez hülyeseg h 10 ora utan.

Sokan tudatlanok

A nap barmely szakaban követhetsz el csendhaboritast!

Ha indokolatlanul zavarod masok nyugalmat.

Nalunk a hazirendben benne van zenehallgatas szobahangerön!!!

este 10-reggel 6 ig tilos porszivozni,mosni haztartasi gepeket hasznalni!


Zenet es tevet hangosan nezni csendhaboritas

este 8kor is hivhatsz ra rendört

Egyebkent elöször szolj neki h hangos a zene

ha nem hasznal,hivj rendört,jelentsd be nevtelenül

ha az sem hasznal feljelentes

Sajnos ez a menete

A lenyeg h feljelentes elött figyelmeztetni kell szoban.

2019. júl. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A 10 órát nem azért írtam, csak az egy reális időpont, és egy szomszéd is lehet, hogy jobban elfogadja, ha így mondod. Egyébként valahol 10 órától egy erősebb csendrendelet van, tehát még könnyebb intézni valamit.
2019. júl. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

De csak azt eri el vele h 10 kor lehalkitja☹️

nincs 10 ora

fel kell menni hangos a zene halkitsa lejjebb

Nalunk a volt szomszednal követtük el ezt a hibat

10ig vartunk,atkopogtunk...

Hülyek voltunk mert du 3tol este 10ig üvöltött a zene.

Ö ugy gondolta minket csak 10 töl zavar egyebkent mehet full hangerön.

Mar rendörsegen gondolkodtunk de elköltöztek

2019. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!