Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi értelme betörni?

Mi értelme betörni?

Figyelt kérdés

Készpénzt már senki sem tart otthon, a legdrágább műszaki cikkek pedig újonnan pár százezer forintot érnek, a fekete piacon használtan csak a töredékéért. Hozzám is betörtek nemrég, elvitték a lapostévém meg pár ezer forint készpénzt. Tévét újonnan 120-ért vettem, használtan a fekete piacon maximum 40ért tudták eladni, ha utána számol az ember akkor nem az évszázad biznisze.

Több pénzt kerestek volna hogyha aznap nappal beállnak valahova segédmunkázni.


2019. júl. 10. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
A wc-ből a budipapírt és a wc kefét is ellopjk az emberek, nem hogy egy tv-t vagy bármi mást.
2019. júl. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%
Tartanak otthon sokan penzt ez hulyeseg hogy nem. Foleg gazdagok az nem banszamlan fogja tartani az egezzet. De am en se tornek be sehova.
2019. júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
Meg az idosek azok meg foleg nem fogjsk az egeszet bankban tartani ott van a haloszobajukban elrejtve.
2019. júl. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ezt ki nem tudja te barom??😂😂😂😂
2019. júl. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Engem te ne ràgalmazzàl mellesleg.
2019. júl. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából őket nem érdeklik... Mozdítanak, amit tudnak; szerintem bármit el tudnak adni, amit el tudnak lopni, a kispénz is pénz nekik.


Egyik ismerősöm mesélte, hogy, amikor kicsi volt, betörtek hozzájuk. Az egyik testvére (akkor még kiskamasz volt) ment haza és látta, hogy az ajtó résnyire nyitva és lerohant a lépcsőház elé, hogy a fülkéből (mert akkor nem volt mobil) kihívja a rendőrséget meg felhívta a szüleit.


A betörők közben meghallották, hogy jön és begyulladtak, aztán csak felkapták azt, amit tudtak és vitték. Egy kupacba össze volt dobálva, amit még el akartak lopni, csak már nem tudták volna, mert siettek.


Mesélte az ismerősöm, hogy az ő plüssjátéka (normális méretű sima játék) is ott volt.


Azért eléggé furcsa egy plüssjátékot ellopni, de azt is simán el tudják adni és keresnek vele valamennyit.


Amúgy szerintem gusztustalan az, ha valaki betör.

2019. júl. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!