Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hajdúszoboszlón a Sport utca...

Hajdúszoboszlón a Sport utca körül még mindig nagyon sok üres, eladatlan lakás van az emeletes házakban?

Figyelt kérdés
Nem biztos, hogy jól írom az utca nevét. Nagyon régen jártam arra.

2019. júl. 15. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyrészt a négysávos út mellett sose vennék lakást, élhetetlen. Másrészt ott valami kakis ügy van, építészetileg valami nem volt okés a kivitelező szempontjából, vagy szövevényes jogi ügyletek lehetnek még a háttérben. De hogy valami nem stimmel az tuti.
2019. júl. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy érted, hogy ha valaki szeretne ott lakást venni, akkor sem tehetné?
2019. júl. 27. 09:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Tehetné, csak nagyon alaposan körbe kell járni a vásárlást, nehogy átcsesszenek. Azért a mai világban elég gyanús ha ennyi új lakást nem bírnak eladni, pláne egy turizmusból élő városban.
2019. júl. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. júl. 27. 12:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nagyon hangos, én sem vennék így ott lakást, mondjuk igaza van az 1#-nek valami nincs rendben,azért már csak meg vették volna őket.
2019. júl. 28. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mármint a közlekedés zaja miatt hangos vagy más miatt is?
2019. júl. 28. 05:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Leginkább a közlekedés miatt 4 sávos mellet nem jó lakást venni.
2019. júl. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Örülök, hogy írtatok!
2019. júl. 28. 05:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!