Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak most? Teljesen...

Mit csináljak most? Teljesen összeomlott az egész életem😭😭

Figyelt kérdés

Sziasztok! Úgy érzem, hogy az egész életem romokba van, amit eddig felépítettem minden tönkre ment, az egyetlen dolog ami eszembe jut már csak az öngyilkosság😭😭

Eddig mindig hittem, hogy jobb lesz, de 17 évem csak egy szenvedés volt.

Most jutottam el arra a pontra, hogy nem tudom mit csináljak.

Ez most legrosszabb időszakomnál is sokkal de sokkal rosszabb.😭

Annyi rossz dolog van, hogy el sem tudnám mondani.😭

Mindig erős voltam, mindig mindent túlvészeltem, de most úgy érzem, hogy ebbe bele fogok roppanni.

Egész életem 12 éves koromig úgy zajlott, hogy anyukámék itthon egész nap veszekedtek, apám minden héten nagyon berúgott, kilógott Romániába stb, iskolába piszkáltak nagyon, én ebbe már akkor nagyon tönkrementem, minden egyes nap rosszul voltam, beteg lettem, 4 évig nem tudtak rájönni mi a bajom, ezért hiányoztam nagyon sokat iskolából, amiért természetesen mégjobban elkezdtek piszkálni.

A szüleim 5 éve elváltak, apám összeállt egy olyan gonosz nővel, aki tiltja apámat tőlem és ki is tagadott engem.

Van egy testvérem, aki minden egyes nap kikészít engem meg anyát, inkább nem is sorolom miket szokott csinálni, (27 éves), sehogy nem bírjuk kirakni, mert mivel ilyen természet nem fogadnák be sehova sem, mi meg nem akarjuk az utcára tenni.Olyan balhék vannak miatta itthon, kezet emel ránk.

Áprilisban anyánál rosszindulatú mellrákot diagnosztizáltak.

Mi anyával itt vagyunk ketten, nekünk kell mindent megoldanunk, most kezdődött el a kezelése, alig tudjuk megoldani, hogy be tudjon menni a kórházba kemoterápiára.

Kezdjük ott, hogy a "testvéremet" egyáltalán nem érdekli anya betegsége. Pár napja a fejéhez vágta, hogy nem segít semmit és nem is fog, úgy beszél velünk, hogy azt inkább nem is részletezem!

megoldani azt is, hogy be tudjon menni a kórházba.

2 szobánk van itthon, mi anyával egy szobába, testvérem egyedül, és most, hogy ilyen helyzetbe kerültünk szerettünk volna segítséget kérni a családtól, hogy legyen anyával külön szobánk legalább fel évig.

Elmentünk tatámhoz, aki egyedül lakik egy nagy házba, ő azt mondta nem tudja befogadni, nem elég, hogy saját apám sem segít rajtunk, de meg a fejünkhöz vágta azt is, hogy 1 hónap múlva ha 18 leszek leveszi a gyerektartást is amit rám fizet, anya így nem tud dolgozni, azt sem tudjuk miből fogunk megélni.

Senki sem segít rajtunk, a saját családunk sem.

Én már nem is ettem 2 napja, egyszerűen nem tudok.

Teljesen összeomlott az egész életem,nincs nagyon senki akire számíthatnánk és segítene rajtunk legalább ilyen helyzetben.

Miért érdemeltül mi ezt? Amikor senkinek sem ártottunk?

Mindig csak a rossz jön, meddig jöhetnek csak rossz hírek?

A többit inkább nem is sorolom..

Mit csináljak? 😭😭



2019. aug. 29. 11:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Először is nyugodj le. Nincs olyan probléma, amit ne lehetne megoldani. Részben már meg is tettétek. Ha sikerült lenyugodni és úgy gondolod, hogy tisztán, őszintén tudnál beszélni a problémákról és elfogadsz tanácsokat, esetleg segítséget, akkor írj rám és beszélgessünk róla.
2019. aug. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%

Annnyira sajnálom. Félek, a tanácsok nagyját nem tudnátok elfogadni, mert nem vagytok elég erősek. A 27 éves férget ki kell rakni. Olyan, mint apád, aki csak arra vár, hogy egy plusz tehertől megszabaduljon. Mihamarabb takarodjon onnan. Olyannak szenteljétek az energiátokat, akik megérdemlik.. magatokra. Legyetek ketten, járjatok el pszichológushoz. Ha elkezdenétek helyre rakni a belső világotokat, a rákja is könnyen meggyógyúlna.

Annyira nagyon kívánom, hogy helyre jöjjenek a dolgok, hogy ne kövesd anyud példáját, aki egész életében elnyomja magát.

Szeretlek! Minden rendben lesz!

2019. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%
Első kettővel egyet értek. Kitartást!
2019. aug. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%

Csomagoljátok össze és tegyétek ki a 27 évest.Meg fogja oldani az életét nyugi.Ne aggódjatok érte.

A Ti életetek viszont sokkal könnyebb lesz.

2019. aug. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
A testvéred egy szörnyeteg. Ki kell tenni mert belepusztultok. Ha nem megy akkor rendörség segitségét kell kérni.
2019. aug. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
61%

Ismerős a helyzet, nagybátyám börtönből ki be, fatert életembe nem láttam, muter eldobott minket, az egyetlen családtagomnak tüdődaganat + szívbajok, duplán halálos, benne vagyok amibe te. Csak nekem 18 évnyi szenvedés.. Írhatsz privátba ha szeretnél, akárki akinek baja van, ha pesti vagy akár élőbe is mesélhetsz róla, egy valaki van aki mellettetek áll ha gond van :)

18f

2019. aug. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
6-os nagyon sajnalom, kitartást 😞
2019. aug. 29. 15:38
 8/21 anonim ***** válasza:
61%
6-os vagyok, hát hidd el ez a sok szar főleg a magány engem is kinyír, változni nem akarok, nem akarok olyan lenni mint a kortársaink többsége, de a magányt meg már nem bírom, ez a sok szar miatt én is csak az öngyilkosságra gondolok, csak plusz egy üveg vodka és repülnék a negyedikről.. Nyugodtan irj ha akarsz, a lehetőség mindenkinek áll hogy rám írjon kiadja magából vagy ilyesmi
2019. aug. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
52%
# 8 Teged ismerlek haver.Jo fej vagy te...Ne ad fel!
2019. aug. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
54%

8-as vagyok, nem biztos hogy ismersz, mert ilyenekkel nem vagyok egyedül Sajnos, bár elég sok embernek elmondtam a retek életem részleteit, volt akinek segitett hogy nincs egyedül, volt akit csak véletlen felcsesztem vele :D

Ha ismersz, akkor tudod hogy nem tervezem megélni a 19-et.. *Sending positive vibes* XD

2019. aug. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!