Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs csunya embereknek...

Nincs csunya embereknek valami facebookos csoport?

Figyelt kérdés
Biztos tobb pasi lenne mint no,de legalabb megbeszelnenk gondjainkat egymaskozt.Ha nincs,valaki csinalhatna :P

2019. szept. 6. 02:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
# 10 Nekem van penzem koma.Meg a baratnomtol se varnam el,h dolgozzon.
2019. szept. 7. 10:22
 12/15 anonim ***** válasza:
Jó neked de nem is neked írtam, hanem valamelyik szerencsétlennek.
2019. szept. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
# 12 jah,az mas...azt hittem nekem.
2019. szept. 7. 12:54
 14/15 anonim ***** válasza:

Fél év alatt lefogytam 25 kilót mert minden nap kevesebbet eszek és edzek. (Igen, fél éve szinte minden nap)


Ha nekem sikerült bárki más is meg tudja csinálni, ha meg beteg vagy akkor menj el orvoshoz.


Neked nem a csúnyaságod a bajod hanem az hogy szeretsz hemperegni a saját önsajnálatodban amíg mások megdolgoznak az eredményeikért.

2019. szept. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Változtattam már mindenen, amin csak lehetett, de mind hiába... A külsőm miatt minden lány elutasít kivétel nélkül.... Komárom-Esztergom megyében és a szomszédosokban egy olyan lány sincsen, aki szóba állna velem... A legjobb esetben is csak barátként könyvelnek el... A koromhoz képest kisfiús az arcom, nagy a homlokom es pattanásos, elállnak a füleim, vékony testalkatú vagyok... Még soha nem volt barátnőm, mert egy lánynak sem vagyok az esete.... 23/F
2019. szept. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!