Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Magány, egyedüllét

A kérdés

Hogyan tudom megoldani a facebookos csoportom beillesztésekor a "csatlakozás" gomb is megjelenjen másoknak?

Van egy krémekkel foglalkozó csoportom. 19 vagyok,Lány.

De sehogyan sem tudom megoldani,hogy amikor beillesztem/berakom máshová a csoportomat,akkor egyből csatlakozni tudjanak a felek,megjelenjen a gomb,ami ott van más csoportoknál is,

Tudnál segíteni?

És mi a neve ennek egyébként?

Köszi

szept. 9. 22:53  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
BMW E46 BC hiba?
Miért nem tudok csatlakozni a wifi-hez? (samsung galaxy s5) -a telefon ezt Írja:sikertelen wps. Kérjük próbálkozzon újra néhány perc múlva -ezeket próbáltam:routeren a wps gomb...
Hogy kell élő videóban chatelni? Mert van jobb alsó sarokban hogy valós idejű csevegés felhúzom és az van ott hogy a csevegéshez való csatlakozás és még ott is van a gomb az...
Üdv. A telefonom S4 mini googlen néznék videót, és nem engedi elindítani. Beadja de nem indul el csak a play gomb lenyomásával megvillan egy pillanatra. Mi lehet a hiba, miért...
Hamachi nevü program. Miért csinálja egyfolytába hogy rányomok a belépés gombra/felvan frissítve/ És írkálja ki a gomb mellett ugye hogy belépés, csatlakozás, feloldás nekem ezek...
Hamachi nevü program. Miért csinálja egyfolytába hogy rányomok a belépés gombra/felvan frissítve/ És írkálja ki a gomb mellett ugye hogy belépés, csatlakozás, feloldás nekem ezek...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Magány, egyedüllét rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!