Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért gondolok rá folyton?...

Miért gondolok rá folyton? Nem értem magamat.

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit pár hónapja ismerek. Egy Facebook csoportban írt rám és így kezdtünk beszélgetni. Nem olyan régen elhívott randizni, viszont én nemet mondtam, mert az eszem azt súgta nem jó ötlet. Hozzám képest egy népszerűnek mondható fiú, akinek megvan a maga baráti köre, akikkel el is jár kocsmába meg iszogatni, nekem viszont semmi szociális életem nincs és a szórakozóhelyek sem vonzanak egyáltalán. Mégis, az utóbbi időben állandóan ő jár a fejemben, pedig úgy érzem ebből semmi jó nem sülne ki és jobb, ha nem is találkozom vele.

2019. okt. 30. 22:04
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem vetkőzd le a gátlásaidat,és menj el.Nincsmit szégyelned,egy remek lány lehetsz a blogból vélhetően. :)
2019. okt. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert szereted. Kialakult benned ez az érzés iránta. Találkozz vele, aztán majd meglátod milyen vele lenni személyesen is. Sok sikert!
2019. okt. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szeretni biztosan nem szeretem, hiszen annyira nem ismerjük egymást, még nem is találkoztunk. De úgy érzem tényleg tetszik. Csak attól tartok élőben csalódnék. Elég érdekes fiú, nehezen igazodom ki rajta.
2019. okt. 30. 22:34
 4/7 anonim válasza:
100%
Figyelj.Ezzel nincs is baj,nem vagyunk egyformák.Itt az ideje kirúgni a hámból,ezt is megkell tapasztalnod.Nem szabad félned,hisz nincs miért,szedd össze magad lelkileg,testileg és menj el,érezd jól magad.:)
2019. okt. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Erről ez jutott eszembe:

"...Tudja a fene, az eszem hol jár.

Bárhogy akarom, nincs a helyén,

Merre csavaroghat, tudom is é-én...

Nem értem magamat se mi ez a láz..."

(:

Arra gondolok egyébként, hogy a szíved praktikusan jobban tudja a dolgokat , mint az agyad, az elméd; végülis a szíved amit súg, azt a lelked súgja szerintem, tehát a megérzés, ami a jó irány felé vezetne. Tehát nemtom, lehetséges, hogy esetleg keresned kéne őt.

Viszont, ha nem fér bele az ő életmódja a te világnézetedbe, akkor hagyjad inkább, mert akkor úgyse lesz az hosszútávú. Tehát ha te pl nem ivászós életmódot folytatsz. De mondjuk, lehet, hogy ez most csak egy ilyen lázadás neki, és majd elmúlik, mert ha amúgy rendes srác... Mert pl nekem is voltak anno olyan osztálytársaim, akikről amúgy nem mondtad volna, hogy néha iszik. Tök rendesen jártak be iskolába, meg le is érettségiztek, meg satöbbi.

De egyébként még lehetséges az is,h ogy azért jár a fejedben, azért hiányolod, vagy azért érzed ezt, merthogy "De jó, hogy valaki végre szeretett, valaki értékelt engem." Tehát hogy pl nem is konkrétan ő vonz, hanem, hogy örülsz, hogy valaki végre értékelt téged, és akkor, hogy pl ő volt az egyedüli, aki észrevett, hogy értékel téged, és akkor hogy de kár, hogy nincs most melletted, mert most jól esne, ha lenne ott valaki, aki értékel. Tehát lehet pont nem is őrá vágysz, de az is lehet , hogy igen, konkrétan ővele töltenéd most pl a szabadidődet. De ezt meg pedig neked kell tudnod, nézzél bele magadba, és a sziveddel mit érzel.

2019. okt. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Szívem szerint most is írnék neki, de általában csak akkor szoktam, ha történik velem valami vagy éppen ő keres. Ha most csak úgy üzennék neki valamit nulla mondanivaló nélkül, akkor valószínűleg hamar elakadna a beszélgetés. Már napok óta nem kerestük egymás és úgy érzem hiányzik, kicsinál ez az érzés. Egyszerre szeretnék közel kerülni hozzá, jobban megismerni, ugyanakkor igyekszem távolságtartó maradni. Bizonytalan vagyok vele kapcsolatban, még nem sikerült elnyernie a bizalmamat. Rendes fiúnak tűnik egyébként és talán azt is mondhatom, hogy az átlagnál picivel jobb képességű, okosabb. Feltételezem nem az a minden este lerészegedő típus. Viszont párkapcsolatba belemenni szerintem több szempontból sem lenne szerencsés vele. Én már úgymond az "igazit" keresem, jelentsen ez bármit is és nem látom értelmét úgy belekezdeni valamibe, hogy tudom biztosan nem fog működni. Arról nem is beszélve, hogy jövőre valószínűleg külföldön folytatja a tanulmányait 1-2 évig.


Szóval, jobb ha elfelejtem.

2019. okt. 31. 17:52
 7/7 anonim válasza:

Viszont egész életedben ott lesz a fejedben a mi lett volna, ha...

Hidd el, (tapasztalatból mondom) nem jó később azon gondolkodni, hogy másként kellett volna tennem.

Lehet, hogy nem ő az igazi. De kimozdulsz a komfort zónádból és a következő ismerkedés már könnyebb lesz. Vagy a barátai közt találod meg az igazit. Mit veszíthet?

2019. nov. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!