Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Egyszerűen nem...

Mit tegyek? Egyszerűen nem találom a helyem.

Figyelt kérdés
Barátaim vannak ugyan de azok a barátságok csak a suli kapujáig tartanak. Minden szabadidőmben itthon vagyok egyedül és tanulok, vagy unatkozom. Anyum egész nap dolgozik, nincs ideje velem foglalkoznia. Keresnem kellene valami hobbit, de erre nincs olyan lehetőség ami tetszene, és hát valljuk be pl úszni járni se a legjobb egyedül. Annyira hiányzik a társasági élet, és amikor a neten látok baráti képeket, és hogy itt-ott jártak annyira rossz. Hiába hívok bárkit erre-arra nem jönnek :(
2019. nov. 15. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Miért csak kapuig tartanak a barátságok?Próbáltál már áthivni magadhoz valakit? Vagy elhívni sétálni,bandázni akármi beülni valahova kajálni,vásárolgatni.

Csak veled van ez? Ők összejárnak sulin kívül is?

2019. nov. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
16 vagyok. Jujj, rengetegszer próbáltam. Nem tudom, nem igazán járnak össze ők se
2019. nov. 15. 17:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanígy voltam gimibe. Hiába hívtam senki nem jött. Elég rossz helyzet pontosan tudom. Én zenéltem és úgymond ezzel kötöttem le a figyelmem mert ezt egyedül is lehet. Esetleg olvashatsz, vagy filmet nézhetsz. Előbb utóbb biztos lesznek olyan barátaid akikkel tudsz programot csinálni. Én is ebbe bizakodtam és sikerült.
2019. nov. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ismerős.. Én igaz magántanuló voltam bár már kiskoromba se voltak barátaim Soha, mindenki mindig meggyűlölt engem. Ismerős, a mostani helyzetem olyan hogy túlzás nélkül felkelek, ülök egész nap, aztán lefekszek. Azt hittem van egy barátom, de nem érzem ugy hogy érdekelném, plusz az ő barátjáról érzem hogy utál, tehát ezzel sem érek semmit, nincs kivel elmennem. Igaz nekem barátnő kéne, csak úgy lehetnék boldog. Nem akarok bulizni meg ilyesmi de nekem is szar azt nézni hogy mások jol érzik magukat menne ide oda nekem pedig soha életembe hasonlóba se volt részem és nem is lesz. De ha neked lesz olyan aki IGAZI barát vagy melletted áll, akkor nem leszel majd egyedül. Neked még van esélyes, erősnek kell lenned és nem feladni úgy mint én, nem szabad eldobnod az életed vagy beletörődni, egyenlőre próbálj meglenni egyedül, aztán majd biztos lesz valaki :) GL

18f

2019. nov. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!