Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Soha nem lesz olyan hogy egy...

Soha nem lesz olyan hogy egy ismert hölgy egy egyszerű férfival jön össze? Muszáj az összesnek egyformának lennie?

Figyelt kérdés
Tegnap olvastam hogy Dallos Bogi összejött Puskás Petivel.Ez nem meglepő az összes ismert hölgy ismert férfival jön össze.Mintha muszáj lenne mindenkinek egyformának lennie,egyformán cselekednie.Mintha muszáj lenne minden napnak egyformának lennie.Annak ellenére sem változik semmi,hogy az internet már minden háztartásban jelen van.Mi,magyarok egy burokban élünk.
2019. nov. 23. 23:36
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
100%
Abban a körökben forognak. Pikali gerda színésznő egy Big Bratheres szereplő felesége volt.
2019. nov. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
42%

Egy híres magyar színésznő a volt gimnáziumi tesi tanárommal jött össze.


Leírnám a nevét, de nem tudom, mert nem követem a magyar médiát és senkit sem ismerek, de a tesi tanárommal volt pár reggeli műsorban, egy TVs játékban és 1-2 helyen még. Nem tudom annyira nem érdekelt.


Mindegy. 1 élő példa.

(A tesitanáromnak privátban leírom a nevét és akit érdekel utána nézhet. Biztos van fent valami a neten róluk)

2019. nov. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
#1-es nekem jobban tetszene ha Pikali Gerda egy vasutas felesége lett volna vagy egy mosogatóé:)
2019. nov. 23. 23:45
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha leírnál 10 tévést pld., akkor kiderülne, hogy fogalmad sincs a nagy részéének ki a párja, de lehetne ez a kategória bármi más is, énekes, színész, youtuber stb.
2019. nov. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
#4-es hát egyiknek sem egy árufeltöltő a párja ebben biztos vagyok:)
2019. nov. 23. 23:47
 6/38 A kérdező kommentje:
Amúgy pl.a Tv2 székházában a Róna utcában biztonsági őrök is dolgoznak mégsem hallottam olyat hogy pl.Demcsák Zsuzsa összejött egy biztonsági őrrel a Tv2-nél.Na vajon miért nem?
2019. nov. 23. 23:51
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Mert akinek civil parja van az nem rangatja bele a nyilvanossagba???


Meg hany ilyen kerdest akarsz feltenni te eletkeptelen nyomorek??

2019. nov. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
#7-es na de a civil is lehet ügyvéd vagy vállalkozó,ilyesmi.Én olyanról szeretnék hallani amikor konkrétan kiírják hogy összejött a sarki fűszeressel.
2019. nov. 24. 00:03
 9/38 anonim ***** válasza:
94%

Mivel Puskás és Dallos sok időt eltöltöttek és hasonlóval foglalkoznak, teljesen érthető, hogy miért jöttek össze.

Azonos érdeklődés. Azonos munkák. Hasonló életvitel.

2019. nov. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

A sarki fuszeresnek tobb esze van mint neked es nem szeretne ha zaklatnak azzal h az xy-nal jar

De mar 8 millioan leirtak hogy egyszeruen nem mozognak civil korben. Egy madonna szerintes eltud menni egyedul parizsit venni? Osszeismerkedni egy rakodomunkassal?

Osszejonni a szemet szallitoval??

2019. nov. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!