Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van minden lánynak...

Miért van minden lánynak barátja és miért van csak kevés fiúnak barátnője?

Figyelt kérdés
Én komolyan mondom azt vettem észre, hogy minden lánynak konkrétan van barátja, de a fiúk közül max ha 50%-nak van valakije? Ez hogy jön ki, ha nincs kétszeres fiútöbblet a 15-25 közötti életkorban? És itt nem a "bocsi, van barátom" lekoptató szövegről beszélek, hanem a konkrét megfigyelésem és "kikutatásom" alapján jutottam erre. Ti is észrevettétek ezt? Ha ige, ez miért van?

2020. febr. 14. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem kicsit mondtál ellent magadnak. Ha sok lánynak van barátja, az azt jelenti, hogy sok fiúnak van barátnője. ^_^
2020. febr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Cáfolnám, jelenleg barátnőim közül egyiknek sincs, vagy maximum ismerkedési fázisban van.

2-3 17éves, 3 21-22 éves, szóval én ezt vettem észre. :)

2020. febr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Érdekes, és ez nem ellentmondás. Mert az is lehet, hogy sok fiú háremet tart, 1 fiúnak van simán 3-4 barátnője (nekem van ilyen haverom nem is egy) és az is lehet, hogy 40-es pasik lopják be a 20-as lányokat.
2020. febr. 14. 14:57
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk 26 lány van az osztályban, abból max. 5-nek van barátja. Az én baráti társaságomból (kb. 15 lány) kettőnek van barátja.

Egyébként a fiúk is lőhetnek idősebb nőre vagy becsatlakozhatnak egy lány háremébe (és az, hogy egy lány több fiút is fűz nem is olyan ritka) így az arányok eléggé kiegyenlítődnek.

2020. febr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy adott korosztályban lehet több lánynak barátja, mint fiúnak barátnője akkor is, ha nem tartanak a fiúk háremet. Elég ha egy részének nem korosztálybeli a párja. Az meg gyakoribb lányoknal, hogy 25 év alatti, a párja meg 25 év feletti. De a fele annyit azért nem hiszem.
2020. febr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Olyan lányt is ismerek, akinek nincs senkije, olyat is, aki 2-3 pasit tart. Szóval változó. Ugyanez pasiknál is igaz.


Sajnos én is csaj nélküli pasi vagyok, de talán nemsokára megtalálom az igazit :)

2020. febr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert a lányok kelendőbbek
2020. febr. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vree ***** válasza:
Ez kb. olyan kérdés, hogy ki csókolózik többet, a nők vagy a férfiak xD
2020. febr. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!