Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért kell sok békát megcsókol...

Miért kell sok békát megcsókolnunk ahhoz hogy megtaláljuk a hercegünket, az én esetemben a hercegnőmet?

Figyelt kérdés
Bárcsak elsőre sikerülne összejönni egy lánnyal.Tehát az első lánnyal,akihez odamentem volna azért mert tetszik,összejöttem volna.És akkor a párkeresés ki lenne pipálva,nem kéne ezzel foglalkoznom,hanem lenne időm más dolgokra is.Utazás,nyelvtanulás,sportolás,önkénteskedés egy állatmenhelyen,tehát sokmindent csinálhatnék amire most nincs időm,mert a párkeresés most elsőbbséget élvez és így most sokminden háttérbe szorul.
2020. márc. 2. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt inkább fordítva szokták csinálni. Úgy van értelme párt találni, ha van életed, amit megoszthatsz a másikkal. Inkább azt tanácsolnám,csinálj mindent ami téged épít, és a folyamat közben majd jön a szerelem is.

Végülis nem egy babáról van szó, aki miatt meg kell állítanod az életed. A párkeresés nem így működik. Miért nem tudsz utazni, nyelvet tanulni azalatt míg párt keresel? Egész nap lefoglal hogy embereket keresel az utcán vagy hogyan kell ezt elképzelni?

2020. márc. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1-es sokat lógok a neten a barátnőhiány miatt.Társkereső oldalak,chatszobák,böngészem az oldalakat melyik lenne jó,pedig kéne foglalkoznom más dolgokkal is.
2020. márc. 2. 23:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyet értek #1-gyel
2020. márc. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Értem én, de hidd el, felesleges. Azt az időt amit keresésre pazarolsz, magadba fektethetnéd, és így sokkal nagyobb eséllyel találsz boldog párkapcsolatot. Egyébként keresni szerintem felesleges is, sokkal természetesebb ha magától alakul ki egy kapcsolat, mondjuk egy koncerten vagy valamelyik hobbid űzése közben.

Ha magaddal elégedett vagy, és magabiztos, tudod hogy mit nyújtasz a másik félnek és tudod hogy mire van szükséged cserébe, automatikusan vonzod magadhoz az embereket. És nem csak párkapcsolat céljából, de minél több ember kedvel, minél több embert ismersz, annál több esélyed van jól teljesíteni az élet többi részén is. Például bemutathatnak másoknak, közös eseményekre hívhatnak el, sok barátság és házasság így kezdődik!

2020. márc. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azt mondod sokat lógsz a neten barátnőhiány miatt. No de barátaid? Nincsenek? Akinek van barátnője, az sem szabadul fel az alól hogy önmagát szórakoztassa és önmagában találjon értelmet, azt ugye tudod? :)

Sőt, az nem is egészséges ha csak azért akarsz társat hogy együtt találjatok megoldást az unatkozásra és a céltalan életre. Ezt neked kell megtalálnod.

Én 6 éve élek párkapcsolatban, és tudom, hogy attól hogy egy párt alkotunk, még külön életünk is kell hogy legyen, sőt az a fő. A saját céljaink, saját vágyaink, és ezek keresztezése. Nem az a cél, hogy valaki foglaljon le ha unatkozom. Abból csak féltékenykedés meg veszekedés lesz egy kapcsolatban.

2020. márc. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Lol :D Annyire nem hiszek el. Hát pont ezeket kéne csinálnod amiket leírtál, és a nyelvtanfolyamon, vagy a sport közben vagy önkénteskedés közben jönne is a lány :D a párkeresés nem egy rohadt pipa, jézusom :D


Most azt játszod hogy nemc sinálsz smemi értelmeset az életeddel és mutogatsz a gonosz életre vagy a rendszerre, vagy a csajokra, hogy amíg nincs csaj nem fejlődsz???


FORDÍTVA EMBER? ha tényleg belekezdenél ezekbe a nagyon is közösségi tevékenységekbe egyrészt találkoznál vlaódi emberekkel rendszeresen, köztük lányokkal is, másrészt érdekes lennéle gy csomó dolog miatt egy nőnek :D


Ja és ha elsőre meglenne az igazi, azt hinnéd minden bokorban ott vna és eldobnád hamar, hátha jön egy jobb.

2020. márc. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Túlságosan ráfeszülsz a témára, ha életedet elkezdenéd élni, sokkal jobb, nyugodtabb, lazább lenne az ismerkedés, nem ilyen görcsös, "jöjjön már valaki hogy más dolgokkal is elkezdhessek foglalkozni"-jellegű...
2020. márc. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az 1-es leírta az igazat.

Én egyetem, nyelvtanulás, edzések, rendszeresen utazások és mi egymás mellett ismertem meg a jelenlegi barátomat.

Amit most csinálsz, az értelmetlen és egy kicsit sajnálandó is.

2020. márc. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Te is happy enddelvégződő romantikus filmeken "nőttél fel"? Mi az, hogy ki lenne pipálva a társkeresés? Azt hiszed, hogyha lesz egy csajod onnantól ennyi, minden király? Szakításról tetszett-e hallani? :D
2020. márc. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Így van, nem elég csak megismerni, meg is kell tartani, ápolni a kapcsolatot.
2020. márc. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!