Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tudnátok nekem ajánlani/linkel...

Tudnátok nekem ajánlani/linkelni Facebook csoportokat, amelyek azért viszonylag aktívak és legalább pár ezer tagjuk van? 19/L

Figyelt kérdés

Ismerkedés, barátkozás céljából szeretnék csatlakozni ilyen közösségekbe, mivel elég magányos életét élek, a családomon kívül nincsenek emberi kapcsolataim. Ennek sokkal több értelmét látom, mint mondjuk itt anonim módon beszélgetni, mert azon a platformon

legalább nevek és arcok is vannak (igaz nem mindenkinél). Amit rólam érdemes tudni: 19 éves lányok, erősen introvertált és gyakran szorongó (ilyen témával kapcsolatban pl. találtam csoportot), szeretek olvasni, imádom az állatokat, különösen a macskákat, kedvelem a rock zenét, de sok más műfajt is, ezen kívül filmezni, sorozatozni szoktam.



2020. márc. 14. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
Addig leszel ilyen introvertált míg ki nem mész a nagy vilába és rájössz hogy nem létezik introvertáltság meg zárkózottság. :) Majd erre rájössz csak választani kell és cselekedni, de addig jó ez is kezdetnek. Most még a szüleid életét éled azért gondolod hogy intro vagy de ez nem igaz ugyan olyan egészséges vagy mint a többi ember. Egyébként vannak olyan vicces csoportok, ahol idős embereket cikiznek ki, vagy fiatalokat. Pl. FAPRIB (ez a neve a csoportnak) FEFA.
2020. márc. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
Erosen introvertalt nem lehetsz ha tarsasagra vagysz, a szorongas pedig elmulik ha olyan tarsasagba vagy akik hasonloak mint te, szerintem ne utasitsd el ha valaki itt akar ismerkedni, a trollokat gyorsan ki lehet szurni, es sok ertelmes kedves ember is van a gyakorin, facebook csoportot biztos talaltsz zenei izles alapjan, allattartos csoport is rengeteg lehet, konyv klubb is biztos sok van, konkretumot nem tudok mondnai de keres ezekre es lepj be minnel tobbe, ha nem tetszik kilepsz. Legyel nyitott.
2020. márc. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Elozo vagyok, ha gondolod amugy szivesen ismerkedek veled 22f vagyok en is imadom a macskakat rockbol alternativot (sum41 linkin park stb.) szeretem. Habar eddig az osszes beszelgetesem az oldalon meg interneten kudarcba fulladt en is probalok nyitott maradni. Szal ha van kedved irhatsz nekem is.
2020. márc. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyere a CultureGeeks youtubecsatorna videói alá, live alatt jókat beszélgetünk mindig.
2020. márc. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Én ismerkednék. :D
2020. márc. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én tagja vagyok sok ilyen csoportnak 100 ezres tagszám van,de hiába..ott is ez megy:egy lány ki írja szia,kap 500 lájkot 600 üzenetet,ha egy férfi akkor kiröhögik
2020. márc. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vká Vlog rajongói? 😂

Mondjuk ott csak pár százan vannak

2020. márc. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vká Vlog csinál még videókat?
2020. ápr. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!