Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az olyan fiúk, akiknek lánytes...

Az olyan fiúk, akiknek lánytestvére van, könnyebben összejöhetnek lányokkal, mint azok a fiúk akiknek nincs?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy a lánytestvére ellátja tanácsokkal,hogyan öltözzön,hogyan viselkedjen,mit mondjon a lánynak aki tetszik neki,milyen parfümöt használjon,milyen legyen a frizurája,esetleg együtt el is mennek ruhát vásárolni,a lánytestvére segít neki kiválasztani milyen ruha állna jól a fiúnak,ilyenek.Ezzel a fiúval akkor már nagy eséllyel össze fog jönni egy lány?Hiszen van segítsége,ráadásul egy lány segít neki.
2020. máj. 9. 10:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó lánytestvér, akkor nagyon tud segíteni.

Nekem is segített, de nővérem, 6 évvel idősebb.

Viszont ő eléggé furán állt a férfiakhoz, a barátaihoz, sokszor ezt meg rajtam töltötte ki.

Na ez nem volt túl jó hatással rám később.

2020. máj. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#1 És a nővéred segítségének köszönhetően összejöttél valakivel?
2020. máj. 9. 10:17
 3/17 anonim ***** válasza:

Ez ilyen vica versa nekem.

Mondjuk egy lány tesónak van egy ideálja hogy neki milyen stílus jön be,de akit kiszemeltél az nem biztos h annak " megfelelsz"


Tud nyilván segíteni, hogyan udvarolj stb. De itt is vannak olyanok akik élből kidobjak a rózsát van aki imádja.

Lány haver?

2020. máj. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
6%
Nem. Nem az öltözködésed és a viselkedésed számít, hanem, hogy az arcod mennyire vonzó/férfias.
2020. máj. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nekem eddig még nem sikerült,mondjuk össze akart hozni egy olyan lánnyal aki nem tetszett.

Volt olyan is hogy össze veszünk tesómmal egy kis ideig haragban voltunk,édesanyám pont beszélgetett vele egyik nap és mondta neki miért nem hoz össze azzal a csajjal?

Erre azt válaszolta soha,pedig az a csaj tetszett is volna.

2020. máj. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
#5 tehát a tesód csak olyan lánnyal hoz össze aki neki szimpatikus?
2020. máj. 9. 10:29
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van két nővérem is de sose kértem a tanácsukat ilyen téren.

Egyszerűen velük nőttem fel és hozzá szoktam a lányokhoz így sokkal jobban szót tudok érteni velük.

Többnyire tudom miről mit gondolnak, mi az ami tetszik a legtöbb lánynak stb.

Biztos tudnának segíteni sok mindenben ha megkérném őket de ezt inkább a saját küldetésemnek tartom. :P

2020. máj. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#7-es akkor neked nem jelent problémát a csajozás.Könnyen ismerkedsz lányokkal gondolom:)
2020. máj. 9. 10:36
 9/17 anonim ***** válasza:
86%

Hát ő nem annyira kérte soha a tanácsomat.

Viszont nagyon szép nőkkel jött össze.

Egyszer kérte a tanácsomat, amikor egy kivételesen szép lány tetszett neki. Biztattam, de végül feladta.

Ha ránézel az utcán nem értenéd, hogy hogyan lehetnek szép barátnői.

Félre ne értsél, nem a külsejét minősítem, nagyon jól összerakja magát, pedig az itteni mérce szerint iszonyat vékony.

Ruháit mindig maga válogatta és nagyon jó ízléssel.

Van egyfajta laza leszarom előadásmódja. Én ezt nem bírnám, mert amúgy is fel tud vele idegelni, de sok lánynak bejön.

Pár éve van együtt a mostani barátnőjével, egyszer nem kérte a tanácsomat a pár év alatt.

Szerintem én jóval többször kérdeztem tőle.

2020. máj. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#9 még ha nem is kért tőled segítséget,részben azért Neked is köszönheti,hogy sikeres a lányoknál?
2020. máj. 9. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!