Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan oldjátok meg, hogy ne...

Hogyan oldjátok meg, hogy ne gyűlöljétek minden egyes napotokat?

Figyelt kérdés
2020. jún. 9. 09:22
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
82%
Pontosítanál?
2020. jún. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
54%
Úgy, hogy nincs sz*r életem.
2020. jún. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
48%
Úgy, hogy kva jó az életem :D
2020. jún. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Úgy alapjáratom nem tesz már semmi boldoggá. Nem szeretem már a munkámat, nem tudom milyen munkát csinálnék szívesen. Már a hobbijaimra sem szeretek időt fordítani. Nehezen viselem már el az embereket magam körül. Szívem szerint fel se kelnék reggel az ágyból.

Ha ez depresszió lenne legalább lehetne kezelni de a pszichológus is azt mondta, hogy nem vagyok depressziós, úgyhogy arra is csak két havi spórolt pénzemet dobtam ki.

nem tudok olyan célt találni amiért érdemes lenne egy szar életet élni.

2020. jún. 9. 09:37
 5/34 A kérdező kommentje:
#2,3 ügyesek vagytok de ez nem válasz a kérdésemre.
2020. jún. 9. 09:38
 6/34 anonim ***** válasza:
82%

Egyes vagyok


Szóval mindent próbálál már és semmi se tesz boldoggá? Ez nyilván nem igaz. Tessék más, új dolgokat kipróbálni.


Nem szereted a munkád? Mi akadályoz meg (a tohonyaságodon kívül) hogy keress egy másik állást?


Nehezen viseled az embereket magad körül? Keress másik társaságot, vagy élvezd a magányt.


"nem tudok olyan célt találni amiért érdemes lenne egy szar életet élni" Ki a te életminőségedért felelős?

2020. jún. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
92%

25L, nekem néhány évente szokott jönni egy-egy nagyon mély depressziós időszak, amikor az ágyból sem tudok kikelni hetekig. Legutóbb télen voltam ilyen rossz passzban.


Én magamnak ilyenkor logikusan megmagyarázom, hogy "nem érzem, hogy valaha jobb lesz, viszont tudom, hogy el fog múlni, mert már többször volt ilyen és akkor is elmúlt". Szóval valami ilyesmit mantrázok magamnak, hogy ez az érzés csak átmeneti, max pár hónap és vége lesz.


Amúgy nagyon ajánlom, hogy legyen egy kisállatod. A macskám ad egy plusz felelősségérzetet, hogy miatta muszáj megtennem bizonyos dolgokat, és ha már felkeltem megetetni, akkor már megmosom a fogam stb. A párom is sokat segít, miatta nem hagyom el magam teljesen.


Sokat segít az is ha elengeded hogy mások mit gondolnak rólad. Ez ilyen klisé, tudom, de pl hobbik terén én egy csomó mindent azért nem csináltam mert cikinek tartottam.


Nem tudom most ez segített-e bármit, igazából legutóbb nekem ezek a gondolatok segítettek kibírni egy nagyon szar időszakot. Kitartás, tényleg el fog múlni. Ha beszélgetni szeretnél akkor írj nyugodtan :)

2020. jún. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

#6 valóban nem próbáltam mindent, azok a dolgok kimaradtak amiket anyagilag nem engedhetem meg magamnak vagy amik egyáltalán nem érdekelnek.


Bármikor tudnék új állást találni de azt is ugyanúgy rühellném mert nem tudom, hogy mit csinálnék szívesen.


Azért idegesítenek a körülöttem lévők mert nem igénylem mások társaságát. Ez nem a társaságtól hanem tőlem függ.


Természetesen a saját életemért én vagyok a felelős de ettől függetlenül sem tudok ilyen célt találni magamnak.


#7 nekem ez nem egy hullámvölgy hanem állandóan így érzek. Nagyon nem vagyok ilyen állatos pláne nem a lakásban.

Változni csak akkor fog a helyzet ha én teszek érte csak azt nem tudom mit kellene tennem.

Mindenesetre köszönöm.

2020. jún. 9. 09:49
 9/34 anonim ***** válasza:
92%

Vitamint szedek depressziora,

nekem a seta a termeszetben is segit,

minden nap meditalok,

es

nem nezem a hireket, csak pozitiv felemelo dolgokat probalok nezni,

es a napi meditacio utan hála naplot vezetek, hogy miert vagyok hálás aznap.


Neha eleg nehez osszehozni, de tudom, hogy nem maradhat ki egy nap se, mert akkor osszeomlik amit eddig felepitettem.


Ja es el fogadom, hogy neha igenis utalom az eletemet, es az embereket, elfogadom, hogy igy erzek, nem vadolom magamat.

Utana elmulik az erzes.

2020. jún. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
88%

Próbáld meg az állatot én is ezt javaslom.Vegyél egy kutyát. Vele le kell járnod, új ismeretséget is szerezhetsz általa meg ki tudja még mennyi minden jó jöhet az életedbe.

A munkával kapcsolatban annyit tudok javasolni,bár nem tudom a végzettségedet de próbálj ki több féle állást csak akkor jössz rá mi tetszene és mi ami egyáltalán nem. Utazni nem szeretsz? Természet fotózni? Találj valamit kérlek a te életed is csak egyszeri és csodálatos hidd el:)

2020. jún. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!