Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vajon mikor lehet a sportrende...

Vajon mikor lehet a sportrendezvényeken újra pacsizni a játékosokkal?Mikor lehet újra megérinteni őket?

Figyelt kérdés
Nem véletlenül ebbe a kategóriába írtam ki ezt a kérdést.Fiú vagyok,és azért szeretek meccsekre járni,legjobban olyan meccsre ahol nők játszanak,mert ilyenkor legalább hozzám érnek csinos lányok.Jó érzés amikor játék után megérintik a kezem.Tudjátok,Amikor játék után mennek körbe és pacsiznak a szurkolókkal.Ez az elmúlt hónapokban nem volt a járvány miatt és ha jól tudom még most sincs.Más körülmények között nem szoktak hozzám érni lányok,legalább meccs után hozzáérnek a kezemhez.Ez is valami.

2020. jún. 13. 22:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Ennyi örömöm volt az életben,hogy meccsek után pacsizhattam lányokkal,de most ez sincs🙁
2020. jún. 13. 22:12
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem sportrendezvény való ilyen hozzáállással, hanem kvázás
2020. jún. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 egy sportrendezvény kétezer forint,egy prosti meg húszezer.Azért nem mindegy.
2020. jún. 16. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!