Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan győzzem le az állandó...

Hogyan győzzem le az állandó magányt?

Figyelt kérdés

Egy jó ideje nagyon magányosan érzem magam. Van baráti köröm, de úgy érzem hogy csupán két személyt nevezhetek igaz barátomnak.

Tisztában vagyok azzal, hogy ez is nagyszerű, de az egyikkel a távolság miatt évente talán négyszer tudok találkozni.

Rengeteg barátomat eltoltam magamtól, néha akaratomon kívül is. Úgy érzem változtatnom kellene, de pontosan nem értem, hogy min.

Komoly párkapcsolatom még nem volt. Igazából azt sem tudom eldönteni hogy szeretnék-e egyáltalán. Kicsit irtózom a testi kontaktustól. Egyáltalán nem vagyok kibékülve a külsőmmel, így ha valami csoda folytán valaki tényleg odajön hozzám, úgy érzem hogy vagy túl részeg vagy csak poénból csinálja.

Valaki tudna valamilyen tanácsot adni ez ellen?

Esetleg ha valaki hasonlót helyzetben van és ugyanúgy kilátástalan, nyugodtan írjon, hátha együtt ki tudunk találni valamit :)

18/L



2020. jún. 14. 00:30
 1/4 anonim ***** válasza:
14%
Írtam. :)
2020. jún. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Az nem gond ha csak 1-2 barátod van, ahogy öregszel csak az igazi barátok maradnak, a többiek lemorzsolódnak.

Ha egyetem előtt állsz, akkor az sok mindent helyre fog tenni az életedben, főleg ha koleszos leszel. Visszasírod még a magányos időket. :)

2020. jún. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igazából most vagyok koleszos, egyetemen pedig épp nem leszek az.

De remélem hogy igazad lesz :)

2020. jún. 14. 00:46
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

1. lépés: Fogadd el magad olyannak amilyen vagy. Ha nem kelessz senkinek keljél magadnak!

2. lépés: Ne nézz másokra olyan csodálattal, keresd meg a hibáikat, van bőven. Ők sem tökéletesek, viszont remekül palástolhatják.

3. lépés: Kezdj e dicsérni másokat! "Ne haragudj, hogy megszólítalak, hol vetted ezt a szép kabátot, cipőt, kutyát, táskát bármit."

4. lépés: Ha megdicsérnek, elismernek fogadd örömmel és azonnal köszönd meg: "Köszönöm a dicséreted, nagyon kedves vagy."

5. lépés: Gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni!

2020. jún. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!