Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egész életemben egyedül...

Egész életemben egyedül voltam? Van ebből kiút?

Figyelt kérdés

Szüleim már óvodás koromtól egyedül hagytak otthon, a kutyát nem érdekelte akkoriban. Iskolás koromtól meg gyakorlatilag este 8-kor találkoztam a napon először a szüleimmel. Hétvégén is ők mentek erre-arra, én egyedül voltam otthon. A fénypont az volt amikor egy évben 2-3 alkalommal eljöttek a nagyszüleim vagy én mentem hozzájuk.

Barátaim sose voltak, nem is engedtek el sehova (otthon az ajtó rám volt zárva mindig). Nem tudom hogy kell barátkozni gyakorlatilag, amikor próbálkozom akkor is látom az embereken hogy annyira furcsa vagyok hogy inkább elkerülnek. Középiskolában volt 1 év amikor elkezdtem egyedül bulizni járni. Kimentem a késői busszal a nagyvárosba, aztán reggel meg hazasétáltam. Iszogattam, táncoltam, tök egyedül, barátokra ott se tettem szert. Azóta nem voltam szórakozóhelyeken. Barátaim nincsenek azóta se! Munkatársaim elhívtak először magukhoz, de ott is olyan furcsa voltam, hogy többet nem hívtak. Tudom hogy hibáztam, mert a játékot amit játszottunk, túl komolyan vettem! Azt hittem valójában játszunk, győzelemre megy a dolog. Közben meg rájöttem hogy az ilyesmi nem erről szól valójában. Hivtam azóta őket de már nem akarnak velem lógni. Olyan vagyok mint egy remete! Még társaságban is! A munkában senki nem szól hozzám, azon kívül se. Él más is ilyen életet?


2020. jún. 15. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Igen él más is ilyen életet. Légyszíves csinálj egy közösséget, blogot nekik!
2020. jún. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne,ha lenne csinálva mondjuk egy ilyen fb csoport.
2020. jún. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A szöveged végén elkezdtem sírni. Nem tudom, hogy téged sajnállak, vagy a soraidban magamat meglelve saját magam. Mindenesetre nagyon jó lenne megismerni téged! Ha budapesti vagy, s van kedved, írj! 27f
2020. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is magamra ismertem a soraidban...

24/F

2020. jún. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok kb, csak jobb családi háttérrel.

20F

2020. jún. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia egy ocsmány ember vagyok, aki elég buta és szerencsétlen de írj már rám privátban hogyan viselkedtél, hátha tudok a barátkozásban segíteni. Általában üldögélek, hozzámszól valaki aztán pár hétre rá kedvelnek egy kicsit, csak azért nem lesznek a barátaim mert borzasztó zárkózott vagyok. Olyan reakciót mint amit te kaptál néhányszor kaptam életemben, de lehet tanulni abból is, ne keseredj el.
2020. jún. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen vagyok sajnos
2020. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kicsit regi a poszt de a 26/F eves jo magam teljesen magara ismert. Talan a soraid alapjan nekem jobb sorom volt, de hidd el, baratkozni mai naoig nem tudok. Van akivel megvan a kemia van akivel semmi. En ezt mar elso ranezesre meg tudom mondani 90%-ban h vele szoba fogok-e egyaltalan allni. Volt h egyszer a tarsasag kartyazott, amit en utalok. Meglattam oket, es hazamentem. Eleg creepy I know. De ez van. Vannak kellemetlen szituk amiket nem szeretek. Ennyi.
2020. szept. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!