Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek,hogy ne gondoljak...

Mit tegyek,hogy ne gondoljak folyton egy olyan lányra,akinek gyereke van,meg valószínűleg férje,vagy élettársa is?

Figyelt kérdés
Sok fiatal lány lakik a szomszédos emeletes házban,de a gyerekes anyuka a legszebb az összes közül.Szoktam látni sétálni az utcán a kislányával,de nem szólítottam még meg,pedig látásból ismerjük egymást.Férfival is láttam már együtt,bár se kézenfogva,se csókolózni nem láttam még őket.Csak feltételezem hogy a férje lehet.Jó lenne beszélni vele,de mindig más időpontokban jár haza,mire kiérek az utcára bemegy a házba.Oda mégse mehetek utána,A kapukódot sem tudom,én nem ott lakok,hanem eggyel arrébb.Úgy érzem,meg vagyok őrülve a fiatal anyukáért,pedig nem is ismerem.

2020. júl. 14. 18:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Itt ebben a házban is lakik sok lány,de nem érdekelnek,Nekem csak a fiatal anyukán jár az eszem.
2020. júl. 14. 18:51
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Halott ügy.
2020. júl. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer állítsd meg, mutatkozz be, és beszélj vele. Ha értelmes, akkor megtudod tőle, hogy férjezett, van-e valakije, vagy egyedül van..és van-e esélyed.
2020. júl. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 igen,de nagyon bejön a lány.Sokszor azért csak azért állok az ablakban,Mert azt nézem,nem e jön valahonnan,vagy nem e megy valahová.Beszélnem kéne vele.
2020. júl. 14. 18:58
 5/9 A kérdező kommentje:
#3 igen,csak mire leérek a hetedikről már bottal üthetem a nyomát.A ház előtt meg nem állhatok egész nap.A nevét sem tudom és azt sem tudom,hányadikon lakik.
2020. júl. 14. 19:01
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
4+5 Nem szerencsé összekeverni nagyon nagyon rég múltat, a múlttal, és a saját fantáziával, mert egy nagyon nagy katyvasz keveredik belőle.Aztán belőle kikeveredik egy nagy sötétség.
2020. júl. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*szerencsés
2020. júl. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Vajon hány férfi akarta már ágyba vinni?Hány pasival feküdhetett le eddig?Milyen lehet az ágyban?Egy férfival biztosan lefeküdt már,hiszen valakitől van a gyerek.
2020. júl. 14. 20:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Verd ki és nyugtod lesz
2020. júl. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!