Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ráírhatok egy lányra facebooko...

Ráírhatok egy lányra facebookon,akivel nem ismerjük egymást,de ma van a születésnapja?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány,akit nem ismerek személyesen,csak facebookon szoktam látni.Ma van a születésnapja.Vajon örülni fog egy születésnapi jókívánságnak egy ismeretlentől is?Az ismerősei jókívánságainak örült,szívekkel meg lányokkal reagált rájuk.De vajon egy ismeretlen jókívánságára hogy fog reagálni?A képe alapján rendesnek tűnik,ezért is szeretnék ráírni.

2020. júl. 16. 21:50
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Nem lányokkal,lájkokkal reagált,csak a telefonom átírja a szavakat:)
2020. júl. 16. 21:51
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Próba szerencse
2020. júl. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
#2 látom te lány vagy.Te hogyan reagálnál,ha egy ismeretlen fiú felköszöntene téged a facebookon?
2020. júl. 16. 21:53
 4/25 anonim ***** válasza:
50%
Hát figyelj ha legalább facebookon ismerősöd akkor oké. De ha ott sem akkor privátban inkább ne írj rá csak így. Inkább nyilvánosan. Azzal 'kevesebb a sérülési esélyed'. Ezt úgy értem hogy a lányok nem mindig szeretik ha csak úgy idegenek rájuk írnak. Én ha férfi lennék a te helyedben felköszönteném nyilvánosan aztán pár nap múlva bejelölném ésha visszajelöl ráirhatsz és ha ő is kapható rá akkor onnantól már tied a pálya. Ez az én tanácsom de te tudod mit akarsz.
2020. júl. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát én mondjuk meglepődnék, de nyilván jól esne és megköszönném. De nem minden lány egyforma..
2020. júl. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
#4 nem ismerősöm facebookon és nem tudok neki nyilvánosan sem írni pont ezért.De azért megnézem most,hátha tévedek és mégis tudok.
2020. júl. 16. 22:00
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom próbáld meg, mert ki tudatja mi lenne ha nem probálnád meg. Viszont előbb nézd meg van e pasija...
2020. júl. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Lehet bunkónak tűnök, de én ignorálnám. Azt se tudom ki ez az ember, miért írna bármit is? Nem is ismer.

20/L

2020. júl. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Barbiee0 az nincs kiírva hogy kapcsolatban van e,és olyan képe sincs,amin fiúval lenne együtt.Ettől persze még lehet barátja.
2020. júl. 16. 22:05
 10/25 A kérdező kommentje:
#8 azért írna,Mert meg szeretne ismerni.Tehát ha ír neked egy ismeretlen fiú hogy boldog születésnapot,nem reagálsz rá semmit?
2020. júl. 16. 22:09
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!