Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mikor jött el az a pillanat...

Mikor jött el az a pillanat az életetekben, amikor azt mondtátok, hogy elég, változtatok bármi áron?

Figyelt kérdés

Mi volt a problémátok? Hogy sikerült kilábálni belőle? Segített valaki?

Mennyire volt nehéz, főleg az első időszak? Nyúltál valami segítség után(drog/nyugtatók/altatók/ túlzásba vitt evés/sport)?


Mi változott azóta az életetekben?


2020. júl. 24. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van egy utolsó csepp a pohárba-mikor takarításba kezd az élete összes területén szereplő emberek között:)és a szemet ki szokás söpörni-legalábbis nálunk.
2020. júl. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A sport és a mozgás azért sokat segíthet a döntések meghozatalában. Ezen kívül lehet akár egyedül kirándulni, vagy épp túrázni is, ahol friss a levegő és ki lehet szakadni egy kicsit a hétköznapokból. Segítség lehet a család, vagy épp a barátok, de néha olyan egyén is, aki ritkán lát, így előbb észre vesz az emberen kisebb, nagyobb változásokat. Például, hogy jóval faradtabb, vagy nyuzottabb az arcod és őszintebb is lehet, mint aki minden nap lát adott esetben..
2020. júl. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nemrég. 20 éves vagyok, és nem vagyok képes barátságot építeni, sem úgy kimenni az utcára, hogy ne szégyelljem magam. Terápiára járok két hete. Nagyon nehéz lesz ez a folyamat, nem is tudom, hogy egyáltalán mennyit sikerült majd fejlődnöm, de ez tovább így nem mehet.
2020. júl. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Azt hiszem ma.


Elkezdem alkalmazni az agykontrollt, mert korábban is segített.


Az okot nem írom le.

2020. júl. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4 Hibás döntés. De a te életed.
2020. júl. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért?
2020. júl. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Volt, hogy elmentem egy képzésre, ott ment a szöveg, hogy így-úgy-amúgy lesz változás.

Azóta is minden ugyanúgy történik körülöttem.

2020. júl. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem voltal sehol sem.

Mert akkor tudnád mit kell csinálni, hogy változzon az életed.

2020. júl. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Miután a most már exem egyik napról a másikra bejelentette, hogy ott hagy, új nője van, ráadásul már egy fél évvel azelőtt is megcsalt, és hazudott, hogy a haverjával van. Jelzem semmi az ég világon nem utalt erre, előző nap még szerelmet vallott, karácsonyra különleges ajándékot választott nekem, az előtte lévő 2. évfordulónkra szintén készült...

Azután jött be a karantén is, egyik családtagunk is elhunyt...

Akkor kicsit úgy éreztem, mintha rendesen kihúzták volna alólam a padlót. Ami nekem segített az az volt, hogy kibeszélhettem magam bárkivel, a barátok, akikkel az elején még egy csomó programot be tudtam izzítani, zenét hallgattam, eljártam sportolni. Mikor bejött a karantén, akkor pedig mindent kiírtam magamból, a zenéket továbbra is bőszen nyomattam (Pink, Pink, Pink 0-24 nekem az ő zenéje segített "tökösnek" maradni), többet kezdtem el dolgozni itthon, kint, a kedvencekkel. Semmihez sem nyúltam a felsoroltakból, a sportot pedig nem vittem túlzásba. Még jobban oda kezdtem figyelni a külsőmre -félreértés ne essék előtte is rendben voltam, csak többet költhettem, hiszen pl a születésnapi ajándékának az árát is magamra költhettem, így új termékeket kipróbálva. Kísérletezgettem a hajammal is szabadon, amit addig nem nagyon preferáltak nekem.

A halálesetet követően pedig először lelkileg ott is a padlóra kerültem, de talán ez volt az, ami miatt fel tudtam állítani egy új értékrendet, gondolkodás módot. Itt is rengeteget segítettek a barátaim, a családom. Anyukámmal ilyenkor volt szerencsém rengeteget beszélgetni, az elveszített szerettünkről is, aztán tovább lendültem.

Rengeteg erős ember van a környezetemben, akiknek a történeteiből erőt meríthettem szerencsére. Egy dolog mindig ott volt az eszemben, az volt a mantrám, mondhatni: "Állj fel és menj tovább."

2020. júl. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindenki akkor változtat, amikor eléggé fáj a múlt. Ha nem fáj eléggé, nem is akar változtatni.
2020. júl. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!